STOCARD (mobil app)

Stocard je mobilná aplikácia, s ktorou budete mať všetky vernostné karty pokope. Vernostné programy a karty sa stali bežnou súčasťou našich životov. Poskytujú nám zľavy pri nákupe, zbierame na ne body, ktoré môžeme výhodne vymeniť, alebo máme z nich iné výhody.

 

Ak ale zabudnete karty doma, alebo neviete konkrétnu kartu nájsť v peňaženke z vernostného programu nič nemáte. Najnovšia verzia Stocard na stiahnutie vás  týchto menších problémov zbaví. Všetky karty si môžete zoskupiť do Stocard apk a mať ich tak vždy pri sebe.

 

Stocard download

Chceš mať poriadok v kartách rôznych predajní? Stocard sťahuj a všetky karty máš hneď po ruke. Ak sa rozhodnete Stocard stiahnuť zadarmo získate mobilnú aplikáciu, ktorá vám pomôže udržať poriadok v peňaženke a prehľad vo vernostných kartách.

Kliknutím na Stocard download, stiahnutím a inštaláciou aplikácie začnete. Následne už len stačí vyfotiť všetky karty, QR kódy alebo čiarové kódy, ktoré aplikácia prevedie do mobilného formátu.  Aplikácia Stocard na stiahnutie zdarma tak bude obsahovať všetky karty, ktoré máte.

Keď budete chcieť niektorú z kariet použiť stačí len otvoriť v mobilnom telefóne aplikáciu Stocard zdarma, zvoliť príslušnú kartu (jej čiarový kód) a načítať ju ako klasickú kartu.

 

Stocard Android/iPhone

Túto aplikáciu si môžete stiahnuť z Google Play alebo App Store. Dôležité je aby ste si do mobilného telefónu s konkrétnym operačným systémom stiahli verziu aplikácie, ktorá je s vašim mobilom kompatibilná.

  • Stocard Google Play download free
  • Stocard App Store download free

Takže, ak nechcete prísť o vernostné body, stiahnite si aplikáciu, odfoťte, alebo naskenujte kódy so svojich kariet a vyberte sa nakupovať. Stocard iPhone, alebo Stocard Android – je jedno aký operačný systém mate v mobile, dôležité je aby ste v ňom mali Stocard app zadarmo. Oba druhy aplikácií (pre android aj iPhone) nájdete na internete. Mobilnú aplikáciu len stiahnite, inštalujte, naskenujte karty a zbierajte body.

Koľko kariet môžem uložiť do app Stocard? 📱

Do aplikácie Stocard môžete uložiť všetky vernostné karty, ktoré máte. Vďaka tomu, že budete mať všetky karty v mobile nebudete ich musieť nosiť stále so sebou medzi dokladmi. Už sa vám nestane, že si kartu zabudnete, alebo stratíte.

Ako dostanem vernostné karty do aplikácie? ✅

Jednoducho. Stiahnite si app Stocard zadarmo do mobilu, inštalujte ju a hneď môžete začať do programu ukladať karty. Každú vernostnú kartu naskenujte z oboch strán priamo v aplikácii. Ničoho a obávať nemusíte. Aplikácia má intuitívne rozhranie a vy budete vedieť čo a ako urobiť.

Môžem si aplikáciu Stocard stiahnuť do Androidu alebo iPhone? 👍

O obľúbenosti aplikácie Stocard svedčí aj fakt, že je vo verzii pre Androidy aj iPhone. Verziu pre Android si môžete stiahnuť z tejto stránnky. Stocard iPhone nájdete jednoducho na internete v App Store.

Je vhodné ukladať do app Stocard aj doklady? ❌

Nie, nie je. Táto aplikácia je ideálna len na ukladanie vernostných kariet. Na ukladanie dokladov (občiansky preukaz, kartička poistenca a pod.) sú iné aplikácie špeciálne určené pre doklady. Sú lepšie chránené pred tým aby niekto nepovolaný získal informácie o vašich údajoch ak sa náhodou dostane k vášmu telefónu.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
4 based on 9 votes
Názov programu
Stocard
Operačný systém
Android
Software Category
Mobilná aplikácia
Cena
FREE
Stránka výrobcu