STARNUTIE TVÁRE (mobilná app)

Starnutie tváre je mobilná aplikácia, s ktorou nazriete do budúcnosti. Tento mobilný program vám ukáže ako budete vyzerať v staršom veku. Prezradí vám aké vrásky a koľko budete mať. Ste zvedaví?

Najnovšia verzia Starnutie tváre na stiahnutie zadarmo je nie len aplikácia na zmenu tváre ale aj dobrý program na úpravu fotiek. Jednoduchá a zábavná aplikácia je najlepšou aplikáciou tohto druhu na internete. Sťahuj Starnutie tváre.

 

Starnutie tváre download

App Starnutie tváre na stiahnutie zadarmo je zábavná aplikácia. Ak ste zvedaví ako budete vyzerať o 20, 30 alebo viac rokov táto aplikácia vám to ukáže, každú jednu vrásku. Každý je zvedavý ako bude vyzerať v staršom veku, s touto aplikáciou to budete vedieť dopredu.

S aplikáciou Starnutie tváre zadarmo môžete komunikovať s priateľmi a posielať im svoje zmenené fotky. Zmeniť môžete vzhľad aj ich tvárí. Stačí len mať v mobile ich fotky a túto aplikáciu. V programe nájdete aj rôzne nálepky, ktoré vám pár rokov pridajú. Pridajte si pár vrások na čelo alebo kruhy pod oči.

Vaša tvár môže vyzerať staršie o desiatky rokov za pár sekúnd. App Starnutie tváre zdarma sa jednoducho používa. Tento simulátor starnutia tváre nie je vôbec náročný a jeho používanie je intuitívne. Svoje upravené fotografie môžete uložiť alebo ich hneď zavesiť na sociálnu sieť.

 

Starnutie tváre Android / iPhone

Aplikácia Starnutie tváre zadarmo realistický zobrazí vaše starnutie. Stačí mať túto aplikáciu a jedným kliknutím budete vedieť ako budete vyzerať staršie. Nemusíte tráviť hodiny pri Photoshope ani iných programoch na úpravu fotiek. Tu vidíte výsledok takmer okamžite.

Aplikáciu nájdete na stiahnutie zadarmo na Google Play. Bezchybne funguje len v mobilných telefónoch s Androidom – Starnutie tváre download Android.

Pokiaľ hľadáte editor fotografií do mobilného telefónu môžete si stiahnuť app FS Photo Editor, samozrejme zadarmo.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
no rating based on 0 votes
Názov programu
Starnutie tváre
Operačný systém
Android
Software Category
Mobilné app
Cena
Free