SPYBOT SEARCH & DESTROY

Spybot Search & Destroy je program, ktorý sa radí do kategórie antivírusových programov. Ako názov napovedá program Spybot S&D nájde a zničí spyware, adware, malware, keyloggery a trójske kone. Tento program toho vie ale o niečo viac.

 

Najnovšia verzia Spybot Search & Destroi na stiahnutie zadarmo vymaže v počítači cookies, históriu stránok, registre, dočasné súbory,… nezanechá po vašom surfovaní na internete žiadne stopy. Prispeje tak k zvýšeniu vašej bezpečnosti na internete.

Obávaš sa vírusu? Spybot Search & Destroy sťahuj a zbav sa nechcených vírusov v počítači. Antispyware, ktorý vie zaceliť bezpečnostné diery v prehliadačoch aby minimalizoval riziko vniknutiu spyware  sa pravidelne aktualizuje.

 

Spybot download

Hľadáte dobrý antispyware program za dobrú cenu? Čo tak zadarmo? Spybot stiahnuť zdarma môžete aj hneď. Veľkou výhodou tejto aplikácie je, že je k dispozícii aj v slovenčine či češtine. Stačí len vyhľadať a stiahnuť Spybot slovensky a začať bezpečne surfovať na internete.

Jednoduché ovládanie programu je vhodné aj pre úplných začiatočníkov. Umožní vám zálohovať registre v počítači, takže ak by ste zmazali niečo, čo ste nechceli môžete sa k tomu kedykoľvek dostať.

Jednoduché rozhranie, slovenský jazyk, zachytenie a zničenie malware, trójskych koní a iných neželaných vírusov,… klady pre ktoré Spybot Search & Destroy na stiahnutie zdarma rozhodne stojí za to.

 

Spybot Windows/Mac

Free Spybot download je ponuke pre každého, kto pracuje s operačným systémom Windows (od verzie Windows 95 a novšie). Pre domáce použitie si môžete Spybot stiahnuť zadarmo – Spybot Windows download free.

Ak hľadáte program pre komerčné využitie (podnikatelia, živnostníci, spoločnosti), musíte si zakúpiť komerčnú verziu.

Ste majiteľ Macbooku a hľadáte softvér na odstránenie spyware? Spybot s operačným systémom Mac nie je kompatibilný. Môžete si ale stiahnuť antivírusový program zadarmo Avast Free Antivirus.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
5 based on 3 votes
Názov programu
SPYBOT SEARCH & DESTROY
Operačný systém
Windows xp, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10
Software Category
Bezpečnosť
Cena
FREE
Stránka výrobcu