SPRÁVA FINANCIÍ, SLEDOVANIE VÝDAVKOV, ROZPOČET (mobilná app)

Správa financií, sledovanie výdavkov, rozpočet je mobilná aplikácia, s ktorou budete mať svoje financie pod kontrolou. Aplikácia na sledovanie financií sa jednoducho používa a zvládne ju naozaj každý.

Najnovšia verzia Správa financií, sledovanie výdavkov, rozpočet na stiahnutie zadarmo vám pomôže udržať vlastné financie pod kontrolou. Zistite koľko mesačne a za čo míňate a koľko peňazí vám zostáva. Sťahuj Správa financií, sledovanie výdavkov, rozpočet.

 

Správa financií, sledovanie výdavkov, rozpočet download

Aplikácia na sledovanie výdavkov a príjmov sa zíde každému. Vďaka tomu viete ako na tom je váš rodinný alebo osobný rozpočet. App Správa financií, sledovanie výdavkov, rozpočet na stiahnutie zadarmo je prehľadne rozdelená do položiek, ktoré vám sprehľadnia vaše výdaje.

V aplikácii Správa financií, sledovanie výdavkov, rozpočet zadarmo môžete použiť prednastavené šablóny. V nich si môžete viesť zoznam výdavkov ako je napríklad výdavky na elektrinu, potraviny, školné pre deti a pod. Ak by vám v aplikácii Správa financií, sledovanie výdavkov, rozpočet zdarma šablóny nevyhovovali môžete si vytvoriť vlastné kategórie. Môžete k nim priradiť akúkoľvek farbu. Orientácia v aplikácii tak bude pre vás jednoduchšia.

Funkcie a nástroje, ktoré v aplikácii na správu financií nájdete istotne využijete. Výmenné kurzy v reálnom čase sa vám zídu ak idete na dovolenku do zahraničia. Rovnako príde vhod aj funkcia pripomienok na pravidelné platby či už ide o splátky úveru, hypotéku alebo mesačné poplatky za energie.

 

Správa financií, sledovanie výdavkov, rozpočet Android / iPhone

S mobilnou aplikáciou na správu financií budete vždy presne vedieť koľko peňazí vám zostalo, koľko potrebujete na výdavky a koľko ste minuli. Majte prehľad vo svojich financiách v mobilnom telefóne.

Aplikáciu si môžete zadarmo stiahnuť do mobilných telefónov s Androidom – Správa financií, sledovanie výdavkov, rozpočet download Android.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
no rating based on 0 votes
Názov programu
Správa financií, sledovanie výdavkov, rozpočet
Operačný systém
Android
Software Category
Mobilná app
Cena
Free