SPORE (PC hra)

Spore je počítačová hra, ktorá vás prevedie evolúciou – od počiatkov ľudstva cez súčasnosť až do budúcnosti. Hru začnete hrať v počiatkoch evolúcie od malej bunky až po civilizáciu, ktorá lieta do vesmíru je všetko vo vašich rukách.
Najnovšia verzia hry Spore vás zaujme nie len svojim dejom, ale aj možnosťou vytvárať nový obsah hry. Buď svedkom vzniku života na Zemi a vytvor vyspelú civilizáciu od malej bunky až po vyspelú civilizáciu a klikni na najnovšia Spore stiahnuť.

Nudiť sa určite nebudete. Spore game je plná stavania, chovania zvierat, učenia, ale aj bojov so súperiacimi kmeňmi či inými civilizáciami. Hra Spore má 5 základných fáz – bunková, vývoja tvorov, kmeňová, civilizačná a vesmírna. Ak sa dostanete do vesmíru ešte nie ste na konci. Vďaka vysokej popularite sa hra dočkala aj rozšírenia a pokračovaní.

 

Spore download

Počítačová hra Spore je dielom štúdia Maxis a vydala ho spoločnosť Electronic Arts. Ak ste práve začali v prehliadači vyhľadávať hra Spore na stiahnutie zdarma máme pre vás smutnú správu. Bezplatne môžete získať len Demo Spore stiahnuť zdarma. Pokiaľ predsa len niekde nájdete ponuku Spore free download full version môže ísť o podozrivú stránku a spolu s hrou si môžete stiahnuť do svojho počítača aj nejaký vírus.

Aj keď Demo Spore má pár obmedzení v porovnaní s plnou verziu stačí to na to, aby ste si ju obľúbili a zvykli si na ňu. Na internete existuje množstvo komunít a rôznych serverov, kde sa môžete s ostatnými hráčmi spojiť – Spore online.

V hre Spore zažijete všetko čo od poriadnej hry očakávate. Budovanie, strieľanie, pestovanie a aj lety do vesmíru. A ak si s niečím nebudete vedieť rady stačí navštíviť Spore fórum, kde vám so všetkým poradia.

 

Spore PC

Ak vás zaujala hra Spore môžete si ju stiahnuť. Za skúšku nič nedáte a zdarma si môžete stiahnuť skúšobnú verziu Spore. Pokiaľ ale chcete hru hrať naplno a využívať všetky funkcie môžete si ju zakúpiť – Spore cena sa pohybuje od 10 e vyššie.

Hru Spore môžete získať pre operačný systém Windows aj Mac. Stačí si len pri sťahovaní demo verzie všimnúť pre aký operačný systém je daná verzia vhodná.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
4.5 based on 13 votes
Názov programu
Spore
Operačný systém
Windows 7, Windows 8, Windows 10
Software Category
Hry
Cena
FREE TRIAL (Demo)
Stránka výrobcu