SOLAR & LUNAR ECLIPSE GUIDE (mobilná aplikácia)

Solar & Lunar Eclipse Guide je astronomická mobilná aplikácia kde sa dozviete všetko o zatmení Slnka, Mesiaca a ďalšie zaujímavé udalosti. Zistite kedy bolo zatmenie slnka v minulosti a kedy bude najbližšie.

Najnovšia verzia Solar & Lunar Eclipse Guide na stiahnutie zadarmo je aplikácia, s ktorou vám už nikdy neujde žiadne zatmenie slnka, ani to najmenšie. Možno túto aplikáciu veľmi nevyužijete ale rozhodne vám môže poskytnúť užitočné informácie nie len o zatmení. Sťahuj Solar & Lunar Eclipse Guide.

 

Solar & Lunar Eclipse Guide download

Zatmenie slnka je pozoruhodný úkaz, ktorý si nenechá ujsť nikto z nás. Nemusí ísť vždy o úplne zatmenie, zaujímavé sú aj tie čiastočné. Ak vás toto vesmírne dobrodružstvo zaujíma môžete s app Solar & Lunar Eclipse Guide na stiahnutie zadarmo zistiť kedy bude najbližšie zatmenie Slnka alebo Mesiaca. Okrem zistenie presného dátumu a času vám aplikácia prezradí aj kde ho bude najlepšie vidieť.

Okrem zistení kedy bude zatmenie Slnka môžete s aplikáciou vedieť aj kedy bude úplné alebo čiastočné zatmenie Mesiaca. Každý takýto vesmírny úkaz si môžete v aplikácii pozrieť. Uvidíte zatmenie nie len z polohy kde práve ste ale aj z miesta, ktoré je na pozorovanie najvhodnejšie. Popri tom môžete skúmať aj trasu zatmenia, z ktorého miesta na našej planéte ho bolo vidieť najlepšie a kde to bolo horšie.

 

Solar & Lunar Eclipse Guide Android / iPhone

V aplikácii Solar & Lunar Eclipse Guide zdarma nie sú všetky funkcie dostupné. Pokiaľ ich chcete použiť môžete si zakúpiť vyššiu verziu programu. Na všetky ďalšie zatmenia (Slnka aj Mesiaca) vás bude aplikácia upozorňovať zvukom. Nepotrebujete žiadnu aplikáciu na odpočítavanie času, táto apka vás upozorní na minútu presne.

Aplikáciu nájdete na internete v dvoch verziách, pre Android a aj pre iPhone. Kompatibilné verzie získate z Google Play alebo App Store

  • Solar & Lunar Eclipse Guide download Android
  • Solar & Lunar Eclipse Guide download iPhone ( tu )
ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
no rating based on 0 votes
Názov programu
Solar & Lunar Eclipse Guide
Operačný systém
Android, iPhone
Software Category
Mobilné app
Cena
Free