SNIPER ELITE (PC hra)

Sniper Elite je PC hra z obdobia druhej svetovej vojny. V tejto hre nejde ani tak o akciu a dobrodružstvo ako skôr o taktiku. Dostanete sa do úlohy snipera, alebo odstreľovača a vašou úlohou bude plniť rôzne misie.

 

Najnovšia verzia Sniper Elite na stiahnutie obsahuje viacero funkcií, ktoré pri hre rozhodne využijete. Ak máš rád hry pre jedného hráča, zaujíma ťa obdobie druhej svetovej vojny táto hra je pre teba. Sniper Elite sťahuj a vži sa do úlohy amerického špióna Karla Fairburna.

 

Sniper Elite download

Ponuka Sniper Elite download je vhodná pre hráčov, ktorí si chcú držať odstup od priamych bojov v hre, od nepriateľských vojsk a chcú byť nenápadnými hrdinami akčných hier. Kliknutím na Sniper Elite na stiahnutie sa dostanete do sveta ostreľovačov. Je len na vás a vašich schopnostiach či sa dostanete do elity sniperov a koľko úloh sa vám podarí splniť.

Na splnenie úlohy si môžete vybrať z viacerých trás, môžete používať rôzne zbrane, vrátane ostreľovacej pušky, tlmičov, rôznych pascí, mín a dynamitu.  Taktická hra Sniper Elite kladie dôraz na realitu. Aj tu je treba brať do úvahy počasie, rýchlosť a smer vetra, dýchanie, zaostrenie, rýchlosť a trasu guľky a pod.

Ak sa rozhodnete vyhľadať hru v prehliadači zobrazí sa vám viacero verzií.

  • Sniper Elite 1
  • Sniper Elite 2
  • Sniper Elite 3
  • Sniper Elite 4

Niektoré verzie si môžete stiahnuť aj v českom jazyku. stačí len vyhľadať napr. Sniper Elite 4 CZ.

 

Sniper Elite PC

Kliknutím na Sniper Elite stiahnuť získate demoverziu hry. Táto kratšia ukážka je postačujúca na to, aby ste sa rozhodli či si hru zakúpite, alebo nie. Demo verzia Sniper Elite je kompatibilná s operačným systémom Windows. Na internete môžete nájsť aj verziu Sniper Elite download Mac. Stále ale ide len o krátku ukážku hry.

Ak vás hra zaujme môžete si zakúpiť Sniper Elite plnú verziu. Okrem prvej časti, ktorá sa dá hrať aj v Macbooku sú všetky ostatné časti kompatibilné len s OS Windows, alebo ich môžete hrať na PlayStation 3, 4, Xbox One či Xbox 360.

Cena Sniper Elite sa pohybuje od 10 do cca 19 euro.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
3 based on 5 votes
Názov programu
Sniper Elite
Operačný systém
Windows XP /Windows Vista /Windows 7
Software Category
akčné hry
Stránka výrobcu