SMARTMAPS FREE (navigácia do telefónu)

SmartMaps Free je mobilná aplikácia s navigáciou. Môžete ju použiť nie len v mobilnom telefóne na turistike ale aj v PDA či v navigácii v aute.

Najnovšia verzia SmartMaps Free na stiahnutie zadarmo je program, ktorý vytvorila česká spoločnosť Planstudio s.r.o. Nemusíte sa tak obávať, že s touto aplikáciou zablúdite. Sťahuj SmartMaps Free.

 

SmartMaps Free download

Hľadáte spoľahlivú navigáciu, ktorá by bola zadarmo, alebo by vás veľa nestála ale isto by ste s ňou nezablúdili? Ak vám nestačí app Google Maps, potom máme pre vás app SmartMaps Free na stiahnutie zdarma. Navigáciu si môžete stiahnuť ako do mobilného telefónu tak aj do tabletu. Nahradíte ňou akúkoľvek navigáciu v automobile.

Pokiaľ hľadáte aplikáciu aj s vyznačenými turistickými chodníkmi, cyklotrasami a aj turistickými destináciami nájdete ich v SmartMaps Free zdarma. Okrem trás vám aplikácia zobrazí aj najbližšie reštaurácie, hotely, chránené krajinné oblasti a veľa ďalšieho.

Navigácia SmartMaps Free zdarma sa zameriava hlavne na turistiku alebo na výlety na bicykli. Nájdete v nej aj klasické mapy takže ju môžete používať aj miesto navigácie v automobile. Program vám zobrazí najrýchlejšiu trasu z miesta A do miesta B.

 

SmartMaps Free Windows / Mac

Túto presnú a spoľahlivú navigáciu si môžete stiahnuť do počítačov s operačným systémom Windows – SmartMaps Free download Windows. Program môžete používať aj v mobilnom telefóne s Androidom.

Aplikácia SmartMaps zadarmo nie je. Môžete si ale stiahnuť jej demoverziu. Budete mať tak čas na vyskúšanie aplikácie a následne sa rozhodnete či si ju zakúpite v plnej verzii alebo sa obhliadnete za inou.

Vodiči kamiónov a väčších nákladných automobilov potrebujú špeciálnu navigáciu, ktorá im zobrazí trasu pre ich vozidlo. V tomto prípade si môžete stiahnuť mobilnú aplikáciu Roadlords kde nájdete zadarmo navigáciu pre kamióny.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
no rating based on 0 votes
Názov programu
SmartMaps Free
Operačný systém
Win XP /Win Vista /Win 7
Software Category
Utility & Ostatné
Cena
Trial Free