SKICÁR – KRESLENIE ONLINE

Skicár či Microsoft Pain je jednoduchý program na úpravu fotiek, obrázkov, maľovanie či kreslenie. Ak vás zunovalo kreslenie v 2D môžete začať vytvárať 3D obrázky, alebo takmer umelecké diela.

 

Možno ste už zistili, že nemusíte kupovať skicár na maľovanie. Nájdete ho aj v počítači. Obľúbená aplikácia v operačnom systéme Windows má názov Skicár. Mnohí z vás ho určite poznajú a neraz ste ho aj použili. V starších verziách Windowsu bol súčasťou operačného systému. V najnovšom, Windows 10 sa Microsoft rozhodol obľúbenú Skicár aplikáciu nahradiť novou verziou 3D Skicár.

 

Kreslenie online

Pokiaľ ste doteraz využívali program Skicár hlavne na orezávanie, zmenšovanie či zväčšovanie obrázkov rozhodne ste nevyužili všetky jeho funkcie. Ak používate operačný systém Windows 10 tak ich už ani nevyužijete. Tento grafický program už nie je jeho súčasťou. Pokiaľ sa ale nechcete obľúbenej skicár aplikácie vzdať môžete si ju stiahnuť. Teraz máte šancu skicár stiahnuť zadarmo.

Ako už bolo vyššie spomínané skicár má množstvo funkcií, ktoré podporia vášho umeleckého ducha. V tom programe môžete upravovať obrázky, fotky a aj maľovať a kresliť. Môžete ho použiť aj ako digitálny náčrtník a vytvárať v ňom jednoduché projekty, vkladať text do obrázkov, meniť farby písma či pozadia a pod. Rastrová grafika vám umožní jednoduché kreslenie a úpravu obrázkov.

 

Ak si chcete na počítači nakresliť vlastný obrázok stačí ak si stiahnete program na kreslenie Skicár. Môžete maľovať štetcom, ceruzkou, alebo sprejom, olejovou, alebo vodovou farbou a je možné zvoliť si aj hrúbku štetca. Ak s tým čo ste vytvorili nie ste spokojní môžete to kliknutím na gumu vygumovať.

 

Skicár download free

Máme pre vás Skicár na stiahnutie zadarmo. Grafický program môžu používať pokojne aj deti, oproti papieru, ceruzke a vodovým farbám má veľké výhody – farba nebude všade naokolo, ale len na obrazovke vášho počítača.

Ak hľadáte program na grafiku, nemali by ste obísť ponuku Skicár download. Využijú ho nie len deti, ale môže vám poslúžiť aj na úpravu vašich rodinných fotografií alebo v ňom môžete vytvoriť obrázky, ktoré obohatia a vylepšia vašu prezentáciu, na ktorej ste si dali záležať a napísali ju v programe PowerPoint.

Máte radi akvarel? Nemusíte hľadať skicár na akvarel. Tento grafický program to hravo zvládne. Stačí si len vybrať správny štetec, zvoliť hrúbku, vybrať farbu a môžete začať maľovať vlastný obrázok.

 

3D Skicár

Ako už bolo spomínané spoločnosť Microsoft zaradila do svojho operačného systému 3D skicár. Isto ste ho už našli, hlavne ak ste hľadali Skicar Windows 10. Pokiaľ vás už kreslenie v 2D priestore nebaví prejdite na vyšší level a skúste to v 3D.

Pokiaľ používate dotykový displej môžete v tomto programe kresliť priamo prstom na obrazovku.

Umožní vám naplno rozvinúť vlastnú fantáziu a kreativitu. 3D kreslenie dá vašim maľbám nový rozmer.  3D rozmer využijete hlavne pri kreslení objektov. Kreslenie v Skicári bude zaujímavejšie ale aj trochu náročnejšie. Výsledné obrázky si môžete uložiť a použiť ich pri písaní, či úprave dokumentov v Microsoft Office.

 

Skicár online

Máte v počítači málo miesta a nechcete ho míňať na programy, ktoré využívate len občas? Skicár na kreslenie nemusíte sťahovať a aj napriek tomu si môžete čokoľvek a kedykoľvek namaľovať. Kreslenie a aj maľovanie online je možné vďaka skicár online.

Na internete nájdete množstvo takýchto možností, ak ste ale boli zvyknutí vždy pracovať v Skicári od spoločnosti Microsoft máme pre vás dobré správy. Aj tento grafický program je prístupný online. Obsahuje síce menej funkcií, ale na vytvorenie jednoduchého obrázku je úplne postačujúci.

 

Skicár Windows

Súčasťou operačného systému Windows je už niekoľko rokov Skicár. Nachádzal sa v každej verzii a nie je tomu inak ani teraz. Tá súčasná verzia je ale predsa len novšia a modernejšia – 3D skicár. Microsoft má v pláne vyvíjať túto aplikáciu.

Pokiaľ vám ale 3D rozmer, či 3D kreslenie nič nehovorí a máte radi klasiku určite si stiahnite staršiu verziu skicára. Teraz máte možnosť skicár stiahnuť zadarmo. Nemusíte vyhľadávať Skicár Windows 10, Skicár Windows 7, Skicár Windows xp, … tento grafický program je kompatibilný s takmer každým operačným systémom Windows.

Jednoduché používanie a prehľadné rozhranie – to je to, prečo sa program Skicár stal tak obľúbeným.  Jednoduchý obrázok, náčrt, či skica – v tejto aplikácii môžete nakresliť to, čo práve potrebujete, alebo chcete.

 

Skicár Mac

Program Skicár od Microsoftu vám v počítači s operačným systémom Mac fungovať nebude. Táto aplikácia je vytvorené len pre Windows.

Kreslenia či maľovania sa vzdávať nemusíte. Na internete je množstvo aplikácií, ktoré sa svojim rozhraním a funkciami veľmi podobajú na Microsoft Paint (Microsoft Skicár) a sú kompatibilné s operačným systémom Mac. Stačí len hľadať Skicár pre Mac. Môžete tiež využiť možnosť Skicár online a nemusíte si do svojich počítačov nič sťahovať.

 

Microsoft Paint download

Microsoft Paint, alebo v preklade Microsoft Skicár je jednoduchý program na kreslenie, ktorý sa vám určite zíde. Či už potrebujete upraviť fotky či nakresliť jednoduchý obrázok.

O jeho obľúbenosti niet najmenších pochybností. Aj keď ho Microsoft nezaradil do najnovšieho Windows 10 stále ponecháva v ponuke skicár na stiahnutie zadarmo. Či necháte svoje umelecké nadanie prejaviť v 3D skicári, alebo si stiahnete starší program skicár a prejavíte sa tam je už na vašom rozhodnutí.

Čo je Skicár? 📔

Skicár je jednoduchý program na kreslenie a úpravu fotiek a obrázkov. Program je kompatibilný s operačným systémom Windows.

Je Skicár zadarmo? ✅

Program Skicár je súčasťou operačného systému Windows. Ak máte Windows určite máte aj tento program na kreslenie, nemusíte si ho ani sťahovať, stačí ho len nájsť a začať používať.

Aký je rozdiel medzi programom Skicár a Microsoft Paint? 🖼

Medzi Skicárom a Microsoft Paint (v preklade Microsoft Skicár) je rozdiel len v tom, že Skicár dostanete zároveň s Windowsom, nájdete ho aj vo Windows 10. Microsoft Paint je program na kreslenie, ktorý si môžete stiahnuť.

Mám si stiahnuť 3D Skicár? 👍

3D Skicár je vhodný pre všetkých, ktorých už nebaví kreslenie v 2D. Nemusíte si ho ale sťahovať. 3D Skicár by ste mali mať v počítači vo Windows 10. Miesto Microsoft Paint sa spoločnosť rozhodla venovať viac vývoju 3D Skicára a urobila z neho súšasť najnovšieho operačného systému Windows.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
2.5 based on 73 votes
Názov programu
3D Skicár
Operačný systém
Windows 10 a novšie
Software Category
Fotky & Design
Cena
FREE