SILENT HUNTER ONLINE (akčná hra do prehliadača)

Silent Hunter Online je akčná bojová hra, kde sa stanete veliteľom ponorky. Súboje ponoriek, bitka pod hladinou mora,… to všetko čaká len na to, kedy začnete hrať.

Najnovšia verzia Silent Hunter Online na stiahnutie zadarmo je online hra, v ktorej si môžete zmerať sily s inými hráčmi. Postavte sa proti súperom a vyhrajte každý jeden súboj. Sťahuj Silent Hunter Online.

 

Silent Hunter Online download

Silent Hunter Online na stiahnutie zadarmo je výborná akčná hra, ktorú si ani nemusíte sťahovať do počítača. Stačí si len otvoriť prehliadač, prihlásiť sa do svojho konta a začať hrať. V tejto hre sa dostanete do doposiaľ nie veľmi prebádaného podmorského sveta ako veliteľ ponorky a nie len jednej. Veďte celú flotilu ponoriek.

V online hre Silent Hunter Online zadarmo nájdete množstvo užitočných nástrojov, ktoré sú pre boj ponoriek viac než dôležité. Okrem výzbroje tu nájdete aj aktívny simulátor ponoriek, s ktorým vám neujde žiadny nepriateľ. Zároveň vám pomôže zistiť včas kedy sa k vám protivník približuje.

Simulátory ponoriek nie sú tak bežné ako letecké simulátory alebo simulátory kamiónov. V tejto hre ovládnete nie len jednu ponorku ale celú flotilu, ktorá bude plniť vaše príkazy. Rozbúrené more, nepriatelia a vy, tak ako? Trúfate si na najväčšiu výzvu v online hrách?

 

Silent Hunter Online Windows / Mac

Online hry a simulátory sú čoraz obľúbenejšie. V bojových hrách, plných akcie, nepriateľov a misií si môžete zmerať sily, logické myslenie a taktiku s inými hráčmi z celého svete. Čaká na vás hra s perfektnou a prepracovanou grafikou a výborným ovládaním.

Počítačovú hru Silent Hunter Online zadarmo si môžete zahrať na počítačoch s operačným systémom Windows – Silent Hunter Online download Windows.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
no rating based on 0 votes
Názov programu
Silent Hunter Online
Operačný systém
Win 7, Win Vista, Win XP, Win 8
Software Category
Hry
Cena
Free