SHAKES & FIDGET – Idle RPG (mobilná hra)

Shakes & Fidget je mobilná hra, kde sa z vás stane komiksový hrdina. Nejde ale o čisto akčnú hru. Táto zábavná fantasy hra je jednou z najobľúbenejších RPG hier na svete.

Najnovšia verzia Shakes & Fidget na stiahnutie zadarmo vás dostane do sveta zábavy a satiry, kde si vytvoríte vlastného komiksového hrdinu. Vašou úlohou bude dostať sa so svojou postavou do siene slávy. Pozor, až také ľahké to nebude. Sťahuj Shakes & Fidget.

 

Shakes & Fidget download

Hra na hrdinu sa tešila vždy veľkej obľube. Kto z nás aspoň čas od času nechce byť hrdinom. S mobilnou hrou Shakes & Fidget na stiahnutie zadarmo sa môžete týmto hrdinom stať. Hra je v českom jazyku takže sa jazykovej bariéry obávať nemusíte.

Zábavná komiksová hra Shakes & Fidget zadarmo je online hra. Dajte si preto na svojom hrdinovi záležať, bojuje totižto proti ozajstným hráčom. V hre okrem súbojov plníte aj rôzne úlohy, za ktoré získavate odmeny. Tie vám na vašej ceste k úspechu môžu výrazne pomôcť.

V hre Shakes & Fidget zdarma na vás čaká niekoľko úloh a misií. V stredovekej krčme nájdete ďalších hrdinov, ktorí čakajú na iných hrdinov. Bojovať budete aj s množstvom príšer. Čaká na vás stavba pevnosti, zbieranie drahokamov a tréning vojsk a mágov. Plňte popri tom rôzne úlohy čím získate odmeny a zvýšite svoju obranu.

 

Shakes & Fidget Android / iPhone

Výbornú zábavnú app Shakes & Fidget na stiahnutie zadarmo si môžete zahrať online ale aj offline. Shakes & Fidget online je ale oveľa zábavnejšia a akčnejšia, keďže bojujete proti reálnym hráčom. V hre môžete vytvoriť aj spojenectvo so svojimi priateľmi.

Túto mobilnú hru nájdete na stiahnutie aj na Google Play.

Hra perfektne funguje len v mobilných telefónoch s Androidom – Shakes & Fidget download Android. V hre nájdete aj položky, ktoré si môžete reálne zakúpiť. Nie je to však podmienka pre hranie.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
no rating based on 0 votes
Názov programu
Shakes & Fidget
Operačný systém
Android
Software Category
Mobilné app
Cena
Free