SGP BALTÍK (PC vzdelávací program)

SGP Baltík je náučný program pre deti, mládež a aj dospelých. S týmto programom sa naučíte programovať jednoduchou a hravou formou. Grafický programovací jazyk sa rýchlo naučia nie len začiatočníci v tomto smere, ale aj malé deti.

Najnovšia verzia SGP Baltík na stiahnutie zadarmo je výborný vyučovací  program. Je vhodný na výučbu programovania pre deti na základných a aj stredných školách. Ak sa chceš naučiť aj ty programovať sťahuj SGP Baltík a začni sa učiť.

 

SGP Baltík download

Oproti bežným programom podobného typu sú v tomto softvéri nahradené textové príkazové riadky ikonami, ktoré si deti lepšie osvoja. SGP Baltík na stiahnutie zadarmo vám ponúkne základy programovania formou, ktorú si rýchlo zapamätajú všetci.

Za vznikom programu SGP Baltík zdarma stojí česká spoločnosť SGP Systems. Program sa stal predlohou pre ďalšie softvéri rovnakého typu, stále je ale jediným, plne grafickým programom. Tento programovací softvér sa skladá s niekoľkých režimov

  • skladať scénu – z množstva obrázkov si vyberiete tie, ktoré chcete a vložíte ich do scény kde chcete. Vytvoríte si tak obrázok.
  • čarovať scénu – podobný režim ako predchádzajúci, ale tu obrázky ukladá postavička. Vy pomocou tlačidiel rozhodujete kam sa má posunúť, aký obrázok má vložiť a pod.
  • programovanie ( pre začiatočníkov a pre pokročilých) – pomocou ikoniek vytvárate obrázok. Ikony predstavujú textové príkazy.

Pomocou týchto režimov sa dostanete do tajov programovania. Nemusíte sa obávať zložitosti softvéru a jeho výhodou je aj to, že ho môžete mať v českom, alebo slovenskom jazyku.

 

SGP Baltík Windows / Mac

Kliknutím na SGP Baltík download získate výučbový programovací nástroj, ktorý ale nie je úplne zadarmo. Zdarma získate demo verziu, ktorá postačí na to, aby ste sa rozhodli či si program stiahnete, alebo nie. Skúšobná verzia vám umožní používať všetky funkcie programu. Nedovolí vám ale ukladať akékoľvek zmeny.

Plná verzia SGP Baltík vás bude stáť približne 26, 60 euro. Program funguje v PC s operačným systémom Windows – SGP Baltík download Windows.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
5 based on 2 votes
Názov programu
SGP Baltík
Operačný systém
Windows 98, Windows XP, Windows 2000, Windows Me, Windows Server 2003, Windows Vista
Software Category
Vzdelanie
Cena
Trial Free
Stránka výrobcu