SCALINATA (návrh schodov)

Scalinata je grafický program na návrh schodov. Stačí pár ťuknutí a môžete si navrhnúť schody aké chcete. Program je vhodný ako pre spoločnosti, ktoré sa zaoberajú výstavbou tak aj pre jednotlivcov.

Najnovšia verzia Scalinata na stiahnutie zadarmo môže pomôcť projektantom, študentom, architektom a ďalším osobám, ktoré sa projektovaniu a návrhom profesionálne venujú. Ak si jedným z nich aj ty  tak program Scalinata sťahuj.

 

Scalinata download

Spoločnosť WETO, ktorá stojí aj za obľúbeným programom na navrhovanie krov striech „ WETO Liberta“ má v ponuke aj ďalší softvér na projektovanie schodov. Scalinata download free – tento výraz poznajú všetci, ktorí hľadajú najlepší PC program na navrhovanie schodov.  Tak ako už spomínaný program aj tento si môžete stiahnuť zadarmo.

V aplikácii môžete navrhnúť rôzne typy schodov – klasické rovné, točité, rohové, dvoj, alebo trojramenné schody,… so softvérom Scalinata zdarma si môžete navrhnúť schody aké chcete so všetkým čo k tomu patrí.

Program vyniká jednoduchosťou a pokojne si ho môžu stiahnuť aj začiatočníci a neskúsení užívatelia. Behom pár kliknutí budete mať s počítačovým softvérom Scalinata zadarmo naprojektované celé schodisko. V návrhu sa môžete pohybovať v bokoryse, pôdoryse, projekt môžete vytlačiť v 2D alebo 3D. Samozrejmosťou je aj návrh zábradlia, možnosť pridať stĺpiky a pod. . Scalinata na stiahnutie zadarmo obsahuje všetky funkcie, ktoré budete pri návrhoch potrebovať, ako prepočet rozmerov schodov, optimalizácia a manuálne, alebo automatické posunutie schodov.

 

Scalinata Windows / Mac

Grafické programy majú svojich stálych užívateľov – dizajnéri, architekti, projektanti,…. ale aj študenti a pedagógovia. Scalinata na stiahnutie zadarmo je ponuka, ktorá sa neodmieta. Program, ktorý splní nároky aj profesionálov si môžete stiahnuť aj vy. Nemusíte sa obávať žiadnych obmedzení, plná verzia Scalinata zadarmo môže byť aj vo vašom počítači.

Tu a aj v prehliadači nájdete len verziu kompatibilnú s operačným systémom Windows – Scalinata download Windows free. Ak patríte k užívateľom Mac verziu softvéru Scalinata, ktorá by bežala vo vašom PC nenájdete.

Čo je program Scalinata?❓

Program Scalinata je CAD program, teda program na tvorbu technických výkresov a nákresov. Program Scalinata je vytvorený na navrhovanie schodov. S týmto softvérom navrhnete schody rôznych tvarov, rozmerov a aj veľkostí. Samozrejmosťou je možnosť navrhnúť ku schodom aj zábradlie, stĺpiky a podobne.

Môžem si stiahnuť program Scalinata zadarmo? ✅

Áno, program Scalinata si môžete stiahnuť a aj používať zadarmo. Získate ho so všetkými funkciami, ktoré môžete používať bez obmedzenia. S týmto CAD programom môžete navrhovať len schody, nič iné. Pokiaľ potrebujete navrhnúť dizajn miestnosti, alebo pôdorys domu je dobé ak sa obzriete po inom CAD programe.

Dá sa s týmto programom navrhnúť aj zariadenie miestnosti? 🏠

Nie, nedá. Program je len na navrhovanie schodov a schodiska. Môžete v ňom upravovať rozmery, výšku, alebo zábradlie schodiska. Nič viac v ňom nenavrhnete. Vytvorený návrh schodov ale môžete uložiť a použiť v inom CAD programe.

Ako získam program Scalinata do počítača? 💻

Tento CAD program si môžete stiahnuť do počítačov s operačným systémom Windows. Stačí len kliknúť na "stiahnuť". Po stiahnutí a otvorení programu prebehne jeho inštalácia. Hneď potom môžete začať s navrhovaním.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
3 based on 4 votes
Názov programu
Scalinata
Operačný systém
Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8
Software Category
Podnikanie & Kancelária
Cena
FREE
Stránka výrobcu