ROZPIS LOTÉRIE (tvorba rozpisu – Športka)

Rozpis lotérie je program na vytvorenie jedinečného rozpisu pre viacero hier. V programe nájdete viac funkcií, ktoré ocenia hlavne všetci, ktorí pravidelne tipujú.

 

Rozpis lotérie download

S programom Rozpis lotérie na stiahnutie zadarmo si môžete rýchlo a jednoducho vytvoriť rozpis čísel na LOTO, LOTO 5 z 35 a ďalších. Tento program využijete aj keď práve nepatríte medzi náruživých hráčov Športky.

Program Rozpis lotérie zadarmo okrem vytvorenia rozpisu zvládne aj tlač čísel na originálne tikety, vyhodnotí efektívnosť rozpisu ak sa rozhodnete pre dlhodobé stávkovanie, vytvorí tabuľku výhier a veľa ďalšieho. Program Rozpis lotérie zdarma dokáže pracovať s rozpismi až do 12 čísel.

 

Rozpis lotérie Windows / Mac

Rozpis lotérie zadarmo spracuje a vytvorí rozpis maximálne dvanástich čísel. Ak potrebujete vytvoriť rozpis na viac čísel môžete si zakúpiť vyššiu verziu tohto programu.

Verzia, ktorú vám ponúkame tu zadarmo je kompatibilná s počítačmi s operačným systémom Windows – Rozpis lotérie download Windows.

Ak radi tipujete môžete si stiahnuť do mobilných telefónov app Fortuna. Môžete tak priamo z mobilu uzatvárať stávky na rôzne športové zápasy.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
1 based on 1 votes
Názov programu
Rozpis lotérie - Športka
Operačný systém
Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10
Software Category
Domácnosť
Cena
Free