REFACE – zmena tváre (aplikácia)

Reface je mobilná aplikácia, s ktorou si užijete veľa zábavy. Vymeňte svoju tvár za tvár známej osobnosti a pošlite obrázok svojim priateľom. Ak hľadáte najlepšiu aplikáciu na zmenu tváre aplikácia Reface zadarmo je tá pravá.

Najnovšia verzia Reface na stiahnutie zadarmo je najlepšie hodnotenou aplikáciou na zmenu tváre. Radí sa medzi najlepšie aplikácie vo viacerých krajinách a teraz si ju môžeš stiahnuť aj ty. Sťahuj Reface.

 

Reface download

Hľadáte aplikáciu, ktorá zabaví nie len vás ale aj vašich známych a priateľov? Potom si stiahnite aplikáciu Reface zdarma. Princíp tejto apky je naozaj jednoduchý – vymeníte svoju tvár za tvár známej osobnosti, celebrity alebo ju umiestnite do obrázku. Užite si množstvo zábavy spolu s priateľmi. Vytvorený nový portrét môžete hneď zdieľať.

Pomocou animátora tváre v app Reface na stiahnutie zadarmo môžete vytvárať vtipné, zábavné alebo realistické gify. Stačí vám na to len jedno selfie. Vaša tvár sa pomocou tohto nástroja dostane na inú aj s mimikou a výrazom aký máte na fotke. Vo výsledku tak dostanete naozaj zábavnú fotografiu.

V tejto mobilnej aplikiácii toho ale môžete urobiť viac. Chcete zmeniť na fotke pohlavie, upraviť črty tváre alebo skombinovať do fotky viac tvárí? Aj toto môžete v aplikácii Reface zadarmo urobiť. Vytvorte si zaujímavý a veselí videoklip so svojou tvárou na celebrite. Na vylepšenie môžete použiť ďalšie filtre alebo efekty.

 

Reface Android / iPhone

Zdrojové videá, gify, fotky a obrázky sú v aplikácii na výmenu tváre zadarmo pravidelne aktualizované a denne pribúdajú nové a nové. Vďaka tomu si užijete každý deň množstvo neopakovateľnej zábavy.

Aplikácia, ktorú si môžete stiahnuť z našej stránky je kompatibilná s mobilnými telefónmi s Androidom – Reface download Android. Pokiaľ ste majiteľom iPhone môžete si kompatibilnú verziu aplikácie stiahnuť z App Store – Reface download iPhone ( tu )

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
no rating based on 0 votes
Názov programu
Reface
Operačný systém
Android, iPhone
Software Category
Mobilné app
Cena
Free