RAIL SIMULATOR (PC hra)

RAIL SIMULATOR je počítačová hra, ktorá sa žánrovo radí medzi simulácie. Po množstve žánrovo podobných hier, kde sa zväčša stávate vodičom auta vás táto hra dostane do sveta rušňovodičov.

 

Najnovšia verzia Rail Simulator na stiahnutie zadarmo ti umožní viesť viac druhov lokomotív. Ak chceš skúsiť aký život má rušňovodič, chceš sedieť v lokomotíve Rail Simulator sťahuj a hraj. Demoverzia je na stiahnutie zadarmo.

 

Rail Simulator download

Simulácie sú hry, ktoré vás prenesú do sveta, v ktorom môžete viesť motorové vozidlá. lode, lietadlá, alebo lokomotívy. Rail Simulator na stiahnutie je počítačová hra, v ktorej sa stanete rušňovodičom parnej, dieslovej, alebo elektrickej lokomotívy.

Trate, po ktorých pôjdete sú kópie ozajstných tratí vo Veľkej Británii a Nemecku. V PC hre zodpovedáte za všetko, čo má na zodpovednosti reálny rušňovodič – udržať vlak na koľajniciach v zákrutách, udržiavať povolenú rýchlosť, kontrolovať tlak pary,….  Pomocou klávesnice, alebo myši ovládate klapky, brzdy, spínače a pod. Rail Simulator na stiahnutie je hra, ktorú jednoducho musíte mať.

Táto hra je pre jedného hráča – Rail Simulator singleplayer. Jedinečná grafika a dôraz na detaily dostanú každého, kto má rád simulácie. Tlačidlá, páčky, ukazovatele, …. bezpečie cestujúcich bude plne vo vašich rukách.

 

Rail Simulator PC

Kliknutím na Rail Simulator PC download získate krátku ukážku hry. Aj keď ide o krátku demoverziu hry (cca 10 minút) určite vás chytí. Ak máte dosť počítačových hier plných strieľačiek a naháňačiek stiahnite si ukážku Rail Simulator zadarmo. Hra bude fungovať len na počítačoch s operačným systémom Windows. Pokiaľ dávate prednosť inému systému budete sa musieť obzrieť po inej hre v tomto žánre.

Ak vás hra zaujala a máte záujem o plnú verziu Rail Simulator bude potrebné si ju zakúpiť. Cena Rail Simulator sa je 39,90 euro. Ak osobná doprava nie je pre vás môžete si stiahnuť ukážku hry Euro Truck simulator 2 kde sa stávate rušňovodičom nákladnej vlakovej dopravy.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
5 based on 2 votes
Názov programu
Rail Simulator
Operačný systém
Windows XP/Vista/7/8
Software Category
Simulatory
Stránka výrobcu