PROGECAD (2D a 3D návrh výkresov)

ProgeCAD je technický program, ktorý je vhodný na kreslenia výkresov 2D a 3D. Program pre profesionálov obsahuje množstvo užitočných a praktických funkcií, ktoré každý z vás istotne využije.

Najnovšia verzia ProgeCAD na stiahnutie zadarmo je plne kompatibilná s výkresmi vytvorenými v CAD programe AutoCAD. Sťahuj ProgeCAD ak hľadáš výkonný a praktický CAD program.

 

ProgeCAD download

Aj keď je program ProgeCAD na stiahnutie zadarmo vhodný predovšetkým na tvorbu 2D výkresov zvládne aj 3D. Tento program na technické kreslenie pracuje s dokumentmi vo formáte dwg a dxs. Keďže s týmito formátmi pracuje aj AutoCAD môžete v tomto softvéri upravovať dokumenty aj z AutoCADu.

Ak ste už tento typ programov používali bude vám rozhranie ProgeCAD zdarma známe a nebudete potrebovať žiaden návod na to, aby ste mohli so softvérom pracovať. Nájdete v ňom dve užívateľské rozhrania, z ktorých si môžete vybrať to, ktoré vám viac vyhovuje (klasická alebo záložkové „Ribbon“ menu).

Intuitívne ovládanie či dynamické zadávanie príkazov cez príkazový riadok alebo pomocou myši umožňujú efektívne využiť všetky dostupné funkcie programu. Prostredníctvom programu môžete exportovať vytvorené projekty do PDF formátov alebo do obrázkov. Či už potrebujete technické výkresy vytvoriť, upraviť alebo aj vytlačiť s týmto programom to zvládnete.

 

ProgeCAD Windows / Mac

Všetky kvalitné CAD programy si môžete zakúpiť a inak tomu nie je ani v prípade ProgeCAD. Výhodou tohto softvéru je fakt, že ho môžete na skúšobnú dobu získať zadarmo. Ak sa vám s ním bude dobre pracovať môžete si zakúpiť plnú verziu programu. Program si môžete stiahnuť aj v českom jazyku, takže sa nemusíte obávať, že budete pri práci s ním používať slovník.

Výborní CAD program, ktorý vám ponúkame je kompatibilný s počítačmi s operačným systémom Windows – ProgeCAD download Windows.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
no rating based on 0 votes
Názov programu
ProgeCAD
Operačný systém
Win 7, Win Vista, Win XP, Win 8
Software Category
Podnikanie & Kancelária
Cena
Trial Free