PROFESSIONAL BARTENDER (miešanie koktailov a drinkov)

Professional Bartender je počítačový program pre všetkých milovníkov koktailov ale aj barmanov. Nájdete tu recepty na rôzne koktaily, miešané nápoje a množstvo ďalších užitočných informácií.

Najnovšia verzia Professional Bartender na stiahnutie zadarmo je ideálna pre každého, kto sa chce naučiť miešať nápoje. Nájdete tu desiatky receptov a návodov. Prekvap priateľov na párty a ukáž aký perfektný barman si. Sťahuj Professional Bartender.

 

Professional Bartender download

Či už barmanom ste, alebo chcete len vedieť ako namiešať tie najlepšie drinky program Professional Bartender na stiahnutie zadarmo vám môže pomôcť. V programe nájdete 250 známych receptov na rôzne drinky a koktaily, ktoré si môžete kedykoľvek namiešať.

Program oceníte ak chystáte párty alebo oslavu. S návodmi, ktoré v programe Professional Bartender zdarma nájdete namiešate čokoľvek a každý účastník oslavy si príde na svoje. Nechýbajú ani návody na nealkoholické drinky, takže pokojne môžete urobiť párty aj pre deti.

Tento softvér, nie len pre barmanov, vás prevedie svetom tohto odvetvia. Okrem návodov a receptov nájdete v programe Professional Bartender zdarma aj vysvetlenia k jednotlivým drinkom. Zistíte kedy sa odporúčajú piť, aká má byť ich správna teplota a aj do akého pohára sa majú nalievať. Vďaka týmto informáciám sa vyhnete všetkým faux pas.

 

Professional Bartender Windows / Mac

Ukážte svoje skryté vlohy a dokážte, že ste perfektný barman. V programe nájdete 250 receptov na rôzne drinky. Ak budete hľadať výraz Professional Bartender zadarmo nájdete len demoverziu programu. Ak budete chcieť ale svoju zbierku receptov na drinky rozšíriť môžete si zakúpiť plnú verziu programu. V nej nájdete až 1050 drinkov a koktailov.

Program je kompatibilný s počítačmi s operačným systémom Windows – Professional Bartender download Windows.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
no rating based on 0 votes
Názov programu
Professional Bartender
Operačný systém
Windows 95, Windows 98, Windows XP, Windows 2000, Windows Me, Windows NT 4.0
Software Category
Domácnosť
Cena
Trial Free