POWERPOINT ZADARMO

Spoločnosť Microsoft má jeden z najprepracovanejších kancelárskych balíkov Microsoft Office. Nech už stiahnete po ktorejkoľvek verzii jednoduchosť, prehľadnosť a užitočné funkcie si vás získajú.  Súčasťou tohto balíka je aj program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný na prípravu a prezeranie prezentácií, školských prác a prednášok na profesionálnej úrovni.

 

PowerPoint Viewer download

V programe PowerPoint si môžete vytvoriť zaujímavé a perfektné prezentácie. Čo ale v prípade, keď Microsoft Office nemáte a potrebujete si otvoriť prezentáciu, ktorá vám prišla mailom? Nemusíte si sťahovať celý balík Office 2010 (alebo inú verziu), prípadne program PowerPoint zadarmo. Stačí si len stiahnuť PowerPoint Viewer.

PowerPoint viewer download je výborný nápad aj ak si chcete prezrieť nejaké prezentácie na internete. PowerPoint Viewer zadarmo je výhodný program, ktorý využijete aj keď si chcete prezrieť nejakú prezentáciu na internete.

V tomto programe môžete otvárať nie len prezentácie, ale aj dokumenty Word. Ďalšou výhodou PowerPoint Viewer / PowerPoint Reader je rýchla tlač dokumentu.

Program vie prezerať súbory s príponou *.ppt.

 

PowerPoint Viewer Windows

Môžete si stiahnuť PowerPoint Viewer 32 bit, ale aj obľúbenejšiu a rýchlejšiu verziu PowerPoint Viewer 64 bit. Najnovší PowerPoint Viewer má len jednu podmienku – funguje v operačnom systéme Windows.

PowerPoint vám umožňuje prezentácie vytvárať, čítať a aj vytlačiť. Ak sa rozhodnete v prehliadači vyhľadať PowerPoint Viewer download Windows a stiahnuť PowerPoint Viewer zdarma nič nestratíte.

PowerPoint online je verziou tohto programu, ktorú si nemusíte sťahovať do počítača. Pokiaľ máte účet v Microsofte môžete sa k tomuto programu dostať prostredníctvom svojho konta Microsoft zadarmo. Ak ale tento účet nemáte a potrebujete otvoriť dokument vo formáte ppt, pptx a pod. potom máme pre vás jednu výhodnú ponuku PowerPoint Viewer/PowerPoint Reader sťahuj.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
3 based on 50 votes
Názov programu
PowerPoint Viewer
Operačný systém
Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10
Software Category
Podnikanie & Kancelária
Cena
FREE