PIXELMATOR – grafický program na Mac

Pixelmator je grafický program na úpravu obrázkov a fotografií. Získajte tie najlepšie a najvýkonnejšie nástroje na profesionálnu úpravu fotografií. Maľovanie, kreslenie či vektorová grafika, to všetko a oveľa viac nájdete v tomto editore obrázkov.

Najnovšia verzia Pixelmator na stiahnutie zadarmo vás milo prekvapí množstvom funkcií a nástrojov. S ich použitím dáte svojim obrázkom punc profesionality a dokonalosti. Sťahuj Pixelmator.

 

Pixelmator download

Ak nie ste spokojní so svojim editorom fotografií a hľadáte niečo lepšie a výkonnejšie určite vyskúšajte program Pixelator zadarmo. Aj keď je program určený hlavne na úpravu fotografií môžete s ním upravovať aj videá. Viac nástrojov ako v tomto editore obrázkov v iných podobných programoch tak ľahko nenájdete.

V počítačovom programe Pixelmator na stiahnutie nájdete nástroje na okamžité odstránenie ktorejkoľvek farby z obrázkov, úprava jasu a kontrastu, odstránenie nechcených objektov z fotky a množstvo nástrojov na retušovanie. S programom Pixelmator zdarma bude každá fotografia dokonalá a bez chyby.

Editor obrázkov podporuje aj prácu s vrstvami, nájdete  v ňom množstvo filtrov a efektov a na tie najdôležitejšie úpravy môžete využiť automatickú pomoc algoritmu strojového učenia (RAW). Úprava na obrázku alebo fotky môžete priebežne ukladať pomocou vedľajších súborov, čo vám umožní vrátiť sa ak sa vám ďalšia úprava nebude pozdávať.

 

Pixelmator Windows / Mac

Kliknutím na Pixelmator zadarmo získate program len na skúšobnú dobu. Vyskúšajte si ako sa vám s ním pracuje a v prípade záujmu si môžete zakúpiť plnú verziu.

Program funguje len v počítačoch s operačným systémom Mac. Takže, ak hľadáte šikovný, výkonný a profesionálny nástroj na úpravu fotiek do OS Mac neváhajte a – Pixelmator download Mac.

Dobrý program na úpravu fotiek pre počítače s operačným systémom Windows je napríklad softvér GIMP, ktorý môžete používať zadarmo.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
no rating based on 0 votes
Názov programu
Pixelmator
Operačný systém
Mac
Software Category
Fotky & Design
Cena
Trial Free