PDF CREATOR (FREE)

Program PDF Creator je freeware, ktorý vytvorí PDF súbor z akéhokoľvek dokumentu, ktorý je možné vytlačiť v operačnom systéme Windows. Jednoduché ovládanie tejto aplikácie je vhodné i pre začínajúcich užívateľov.

 

Najnovšia verzia PDF Creator zdarma vám pomôže vytvoriť profesionálny PDF súbor. Využiť môžete množstvo rôznych funkcií, ako napríklad nastavenie užívateľských práv, spojenie viacerých PDF súborov, možnosť chrániť súbor heslom, podporuje grafické formáty a umožňuje aj prácu s vektorovými fontami.

Vďaka PDF Creator sk návodu bude práca v tejto aplikácii jednoduchá a pri troche trpezlivosti ju zvládne aj začiatočník. Prípadne stačí nahliadnuť do manuálu aplikácie.

 

PDF Creator download

Máte dokumenty, ktoré chcete previesť do iných formátov? Ak máte program PDF Creator zdarma môžete ich previesť do formátov PDF, PNG, JPG, TIF a ďalších.

Aplikácia PDF Creator na stiahnutie zdarma je užitočným pomocníkom aj pre podnikateľov či živnostníkov, ktorí súbory v týchto formátoch často používajú. Navyše môžete aplikáciu integrovať do Prieskumníka, alebo do Total Commander-u.

Ak vytvárate viacero dokumentov denne isto využijete podporu tokenov– symboly, ktoré nahrádzajú napríklad aktuálny dátum, používateľské meno či počítadlo. Spolu s automatickým ukladaním a možnosť vybrať kam sa budú súbory ukladať tieto funkcie ušetria množstvo času. Ak ťa táto ponuka zaujala zbytočne neotáľaj a PDF Creator sťahuj zdarma.

 

PDF Creator Windows / Mac

Možno ste práve začali v prehliadači zadávať free download PDF Creator for Windows 10. Program vám bude bežať aj na iných verziách tohto operačného systému. Stačí len kliknúť na PDF Creator download free Windows a začať pracovať.

Pre užívateľov macbookov je lepšie vyhľadať si alternatívny program na tvorbu PDF dokumentov. Po zadaní výrazu PDF Creator download free Mac do prehliadača sa vám zobrazí množstvo vhodných alternatív.

Program PDF Creator môžete používať zadarmo. V ponuke nájdete ale aj PDF Creator PRO vhodný pre profesionálov. Cena PDF Creator PRO sa pohybuje okolo 14 euro na rok.

Môžem si stiahnuť PDF Creator zadarmo? ✅

Áno, program PDF Creator si môžete zadarmo stiahnuť do počítačov s operačným systémom Windows. Program môžete zadarmo používať bez obmedzení a nik nebude od vás chcieť za jeho používanie zaplatiť.

Dá sa v programe PDF Creator vytvoriť PDF dokument:? 👍

Program je určený na prevod textových dokumentov z Wordu do PDF. Dokument vo formáte PDF v ňom nevytvoríte. Môžete si ale dokument napísať vo Worde a následne ho previesť do požadovaného formátu. Môžete v ňom tiež spájať PDF dokumenty, alebo vytvorený dokument chrániť heslom.

Podporuje program PDF Creator aj iné formáty súborov? 💻

Áno. V tomto programe môžete dokumenty previesť do viacerých formátov. Medzi tie najpoužívanejšie patria aj PNG, JPG, TIF a ďalšie. Všetky súbory, ktoré otvoríte vo Worde môžete otvoriť aj v PDF Creator a následne zmeniť ich formát.

Môžem si stiahnuť program PDF Creator zadarmo aj pre komerčné účely? 💵

Nie, program môžete zadarmo používať doma, pre súkromné účely. Ak ale hľadáte podobný program pre svoju kanceláriu môžete siahnuť po PDF Creator PRO. Tento program je ideálny pre podnikateľov, nájdete tu viac funkcií a jeho cena vás ani nezrujnuje. Stojí približne 14 euro.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
5 based on 12 votes
Názov programu
PDF Creator
Operačný systém
Windows xp, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10
Software Category
Podnikanie & Kancelária, Domácnosť
Cena
FREE TRIAL
Stránka výrobcu