PDF CREATOR (FREE)

Program PDF Creator je freeware, ktorý vytvorí PDF súbor z akéhokoľvek dokumentu, ktorý je možné vytlačiť v operačnom systéme Windows. Jednoduché ovládanie tejto aplikácie je vhodné i pre začínajúcich užívateľov.

 

Najnovšia verzia PDF Creator zdarma vám pomôže vytvoriť profesionálny PDF súbor. Využiť môžete množstvo rôznych funkcií, ako napríklad nastavenie užívateľských práv, spojenie viacerých PDF súborov, možnosť chrániť súbor heslom, podporuje grafické formáty a umožňuje aj prácu s vektorovými fontami.

Vďaka PDF Creator sk návodu bude práca v tejto aplikácii jednoduchá a pri troche trpezlivosti ju zvládne aj začiatočník. Prípadne stačí nahliadnuť do manuálu aplikácie.

 

PDF Creator download

Máte dokumenty, ktoré chcete previesť do iných formátov? Ak máte program PDF Creator zdarma môžete ich previesť do formátov PDF, PNG, JPG, TIF a ďalších.

Aplikácia PDF Creator na stiahnutie zdarma je užitočným pomocníkom aj pre podnikateľov či živnostníkov, ktorí súbory v týchto formátoch často používajú. Navyše môžete aplikáciu integrovať do Prieskumníka, alebo do Total Commander-u.

Ak vytvárate viacero dokumentov denne isto využijete podporu tokenov– symboly, ktoré nahrádzajú napríklad aktuálny dátum, používateľské meno či počítadlo. Spolu s automatickým ukladaním a možnosť vybrať kam sa budú súbory ukladať tieto funkcie ušetria množstvo času. Ak ťa táto ponuka zaujala zbytočne neotáľaj a PDF Creator sťahuj zdarma.

 

PDF Creator Windows / Mac

Možno ste práve začali v prehliadači zadávať free download PDF Creator for Windows 10. Program vám bude bežať aj na iných verziách tohto operačného systému. Stačí len kliknúť na PDF Creator download free Windows a začať pracovať.

Pre užívateľov macbookov je lepšie vyhľadať si alternatívny program na tvorbu PDF dokumentov. Po zadaní výrazu PDF Creator download free Mac do prehliadača sa vám zobrazí množstvo vhodných alternatív.

Program PDF Creator môžete používať zadarmo. V ponuke nájdete ale aj PDF Creator PRO vhodný pre profesionálov. Cena PDF Creator PRO sa pohybuje okolo 14 euro na rok.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
5 based on 11 votes
Názov programu
PDF Creator
Operačný systém
Windows xp, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10
Software Category
Podnikanie & Kancelária, Domácnosť
Cena
FREE TRIAL
Stránka výrobcu