PANDA POP – BUBBLE SHOOTER (mobilná hra)

Panda Pop je mobilná hra s bublinami. Strieľajte bubliny a prechádzajte z jednej úrovne do druhej. To ale nie je všetko. Každou úrovňou, ktorú úspešne zvládnete môžete zachrániť malé pandy.

Najnovšia verzia Panda Pop na stiahnutie zadarmo je klasická strieľačka. Nejde v nej ale o strieľanie, ale praskanie bublín rovnakej farby. Čím viac a čím rýchlejšie ich zničíte tým skôr pomôžete malým pandám. Sťahuj Panda Pop.

 

Panda Pop download

Ak máte radi mobilné hry, kde nejde o násilie a ani o rýchlosť môžete si zadarmo stiahnuť milú hru, ktorá vás tak rýchlo neomrzí. V hre Panda Pop zadarmo je vašou úlohou pomôcť pande mame zachrániť jej malé pandy, ktoré sú uväznené medzi bublinami.

Aby sa vám podarilo pandy zachrániť musíte ničiť farebné bubliny. Bubliny zničíte ak sa vám podarí spojiť tri bubliny rovnakej farby. Aby to nebolo také jednoduché k dispozícii v app Panda Pop zdarma máte obmedzený počet bublín rôznych farieb. Dávajte si preto pozor ako ich budete ukladať. Môžu sa minúť skôr než úroveň dokončíte.

V mobilnej hre Panda Pop na stiahnutie zadarmo na vás čaká viac ako 4 000 úrovní. Každá ďalšia úroveň je ťažšia a náročnejšia. O zábavu tak máte určite postarané. Každý deň na vás čakajú bonusy a aj nové a nové výzvy. Zachráňte roztomilé pandy ešte dnes.

 

Panda Pop Android / iPhone

Výborná mobilná hra Panda Pop zadarmo je vhodná aj pre deti. Hra podporí ich logické myslenie a zlepší ich pozornosť. Spájanie bublín v rovnakých farbách nie je vždy také jednoduché ako sa zdá.

Táto mobilná aplikácia je kompatibilná s telefónmi s Androidom – Panda Pop download Android. Môžete si ju stiahnuť zadarmo aj z Google Play.

Ak vás strieľačky bublín bavia môžete si stiahnuť aj mobilnú hru Bubble Shooter zadarmo. Túto hru nájdete vo verzii ako pre Android tak aj pre iPhone.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
no rating based on 0 votes
Názov programu
Panda Pop
Operačný systém
Android
Cena
Free