NOTINO – parfumy a kozmetika (aplikácia)

Notino je nákupná aplikácia, ktorá je zameraná na kozmetiku a parfumy. Nakupujte kozmetiku priamo z mobilného telefónu kdekoľvek sa práve nachádzate.

Najnovšia verzia Notino na stiahnutie zadarmo je aplikácia najväčšieho európskeho e-shopu s kozmetikou. Výber parfumov a kozmetických produktov je naozaj široký a vyberať si určite máte z čoho. Sťahuj Notino.

 

Notino download

Notino je nie len najväčší ale aj najznámejší e-shop z kozmetikou. Teraz si môžete stiahnuť app Notino zadarmo do mobilu a vyberať kozmetické produkty priamo z telefónu. V ponuke aplikácie nájdete viac ako 1500 svetových značiek kozmetiky a parfumov.

Okrem možnosti nakupovať kozmetiku vás aplikácia Notino na stiahnutie zadarmo bude informovať o špeciálnych zľavách, akciách a ponukách, ktoré nikde inde nenájdete. Vďaka nim môžete na nákupe produktov výrazne ušetriť. Ak sa neviete rozhodnúť čo si zakúpiť prečítajte si recenzie od zákazníkov, ktorý konkrétny produkt už zakúpili.

Ďalší, užitočným nástrojom v aplikácii Notino zdarma je aj Virtual Try On. Ide o nástroj pomocou, ktorého si môžete vyskúšať ako vám bude pasovať odtieň rúžu, očných tieňov či make-up, ktorý si chcete kúpiť. Jediné čo na to potrebujete je fotoaparát so selfie režimom. Nakupovanie je cez aplikáciu Notino zadarmo naozaj rýchle. Hneď ako si kozmetiku alebo parfumy objednáte a zaplatíte odošle sa vaša objednávka ešte v ten deň.

 

Notino Android / iPhone

Nákupná aplikácia na kozmetiku Notino prináša svojim užívateľom množstvo výhod. Stačí si len stiahnuť aplikáciu do mobilu zadarmo a začať si užívať všetky výhody.

Aplikáciu nájdete na internete na stiahnutie v App Store a aj na Google Play. Je jedno či máte iPhone alebo Android. Výhody nakupovania si môžete užívať, stačí len stiahnuť si aplikáciu kompatibilnú s vašim mobilom

  • Notino download Android
  • Notino download iPhone ( tu )
ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
no rating based on 0 votes
Názov programu
Notino
Operačný systém
Android, iPhone
Software Category
Mobilné app
Cena
Free