NOREC EXTRA (normovanie jedla)

NoRec Extra je program, ktorý využijú hlavne majitelia reštaurácií, závodné kuchyne a zariadenia, kde sa veľa a pravidelne varí. S týmto programom môžete normovať jedlá v akomkoľvek množstve. Nastavte si v ňom ceny surovín, zistite koľko čoho potrebujete a začnite variť.

Najnovšia verzia NoRec Extra na stiahnutie zdarma je normovací program jedál, ktorý obsahuje aj stovky receptov, ku ktorým môžete pridať aj tie vlastné.  Vložené recepty sú vytvorené presne podľa platných štátnych stravovacích noriem. Sťahuj NoRec Extra.

 

NoRec Extra download

NoRec Extra na stiahnutie je program, s ktorým môžete jednoducho a rýchlo vytvoriť normy na jedlá. Vďaka tomu nájde uplatnenie v rôznych hoteloch, penziónoch, závodných či školských jedálňach a ďalších zariadeniach kde sa stravuje.

Hľadáte dobré recepty, ktoré by spĺňali stanovené normy? S programom NoRec Extra zadarmo ich nájdete. Samotný softvér ich obsahuje niekoľko stoviek. Nájdete tu možnosť normovať jedlo podľa množstva a veľkosti normy. Nechýba ani zoznam surovín s cenami s možnosťou ich úpravy, tvorba výdajok či zálohovanie  celého programu.

Samozrejmosťou programu na normovanie jedla NoRec Extra je aj kalkulačka, daňová kalkulačka a kalendár. Jednotlivé recepty môžete vytlačiť, exportovať do formátu HTML alebo pridať medzi vlastné recepty, prípadne pridať do programu vlastný recept. Viacero receptov nájdete aj v app Fridge Chef.

 

NoRec Extra Windows / Mac

Kliknutím na NoRec Extra zdarma získate program na skúšobnú dobu. Máte tak čas na to aby ste osobne zistili ako sa vám s ním pracuje. Ak si tento šikovný normovací program obľúbite isto vás bude zaujímať cena NoRec Extra. Skôr ako sa po nej obzriete určite si program poriadne vyskúšajte.

Normovací program NoRec Extra zadarmo a aj plnú verziu si môžete stiahnuť do počítačov s operačným systémom Windows – NoRec Extra download Windows. Program dobre funguje aj v starších verziách systému.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
no rating based on 0 votes
Názov programu
NoRec Extra
Operačný systém
Win XP, Win 2000, Win 98
Software Category
Podnikanie & Kancelária
Cena
Trial Free