NIKÉ (tipovanie online)

Staviť na výhru svojho obľúbeného športovca, či družstva môžete aj pomocou aplikácie Niké – tipovanie online. Sledovanie zápasov, priebežných výsledkov, uzavretie stávky a množstvo výhod pre členov klubu ponúka aplikácia Niké.

 

Stávkovú kanceláriu Niké môžete navštíviť aj v papučiach. Uzavrieť stávku na zápas pomocou aplikácie vo vašom počítači či mobilnom telefóne je s vhodnou aplikáciou naozaj jednoduché. Stačí len vedieť ako na to a nemusíte viac chodiť osobne do pobočiek Niké.

 

Tipovanie online

Každý jeden z nás si občas vsadí na nejaký zápas. Či už ste fanúšikom hokeja, futbalu či tenisu môžete vďaka stávke vyhrať istý obnos financií. Ak si chcete vsadiť na svojho obľúbeného športovca, alebo celé družstvo mali by ste zájsť do stávkovej kancelárie. Ale nemusíte. Počuli ste už výraz internetové stávkovanie?

Tipovanie cez internet patrí medzi najjednoduchšie spôsoby tipovania zápasov. Stávková kancelária teraz bude pri vás – ako aplikácia. Stávková kancelária Niké vám túto možnosť ponúka.

Či už ste doma, alebo v práci, či je deň, alebo noc pomocou tejto aplikácie máte prehľad o všetkých zápasoch, kurzoch a aj výsledkoch. Ak máte pár minút čas môžete tipovať zápasy a vyhrať.

 

Niké aplikácia

Niké pobočky nájdete v každom, aj tom najmenšom meste. Tak či tak ak si chcete vsadiť treba vstať a navštíviť ju osobne. Stiahnutím Niké app do svojho počítača, alebo mobilného telefónu si budete môcť staviť pokojne aj z gauča.

Tento spôsob stávkovania – stávkovanie online je čoraz obľúbenejšie. Ak chcete aj vy tipovať zápasy a vyhrať stačí si len stiahnuť Niké aplikáciu a začať stávkovať.

 

Niké LIVE

Všetko takmer naživo – Niké LIVE vám ponúka množstvo dôležitých informácií ohľadom zápasov, Zistíte aké zápasy práve prebiehajú a aj tie, ktoré sa práve skončili. V kolónke Live si môžete staviť na akýkoľvek zápas. Jednoduché používanie a prehľadnosť sú veľkým plusom pre túto aplikáciu.

Stávková kancelária Niké toho ale ponúka prostredníctvom svojej aplikácie viac. Prehľadné rozhranie, v ktorom sa ľahko a rýchlo orientujete vám umožní vyhľadať zápas a uzavrieť Niké stávky aj na prebiehajúci zápas.

Niké VÝSLEDKY

Nemusíte čakať kým budú zverejnené výsledky v novinách. O svojej výhre sa prostredníctvom Niké výsledky LIVE dozviete hneď. Môžete sledovať aj priebežné výsledky.

Prehľadné usporiadanie tabuliek vám umožní rýchlo vyhľadať zápas a zistiť jeho výsledok

  • Niké výsledky HOKEJ
  • Niké výsledky FOTBAL
  • Niké výsledky NBI
  • Niké výsledky SK ( výsledky zápasov, ktoré sa hrajú na Slovensku)

Niké KURZOVÁ PONUKA

Kurzy sú to o čo sa každý zaujíma pri uzatváraní stávky. V časti Niké KURZY nájdete všetko čo potrebujete. Staré, dnešné a aj tie zajtrajšie. Ak chcete mať prehľad o kurzoch nezabudnite si prezrieť časť kurzová ponuka Niké

  • Kurzová ponuka Niké STARÁ
  • Kurzová ponuka Niké DNES
  • Kurzová ponuka Niké LIVE

Zistíte tak v závislosti od vloženého vkladu koľko ste vyhrali, alebo vyhráte. Pokiaľ radi stávkujete môžete staviť aj na virtuálne športy – dráhová cyklistika, preteky chrtov, či plochú dráhu prezrite si časť Niké Virtuálky.

 

Niké KLUB

Ak si podávate Niké stávky pravidelne je pre vás výhodné stať sa členom klubu. Registráciou cez internet sa stávate členom klubu automaticky. Nič vám už nebráni využívať Niké BONUSY, ktoré táto spoločnosť verným stávkarom ponúka.

S členstvom v klube získate klubovú kartu, ktorú môžete používať ako elektronickú peňaženku vo všetkých pobočkách stávkovej spoločnosti Niké (čo miniete vám bude strhnuté z internetového účtu). To ale nie je všetko. Niké vstupný bonus je až 1000 euro takže môžete hneď Niké stávkovanie aj vyskúšať. Za aktivitu získavate ďalšie body, ktoré môžete využiť pri stávkovaní, alebo za ne nakúpiť v e-shope.

 

Niké KONTROLA TIKETU

Či ste dobre stavili a vyhrali môžete zistiť jednoducho – dajte si svoj tiket skontrolovať a hneď viete ako na tom ste. Jednoducho tiket naskenujete a výsledok sa dozviete hneď.

 

Stiahnuť Niké pre mobil

Stávková kancelária môže byť stále s vami. Môžete si stiahnuť Niké aplikáciu do svojho mobilného telefónu a na uzavretie stávky vám následne postačí už len pripojenie na internet. Používateľské rozhranie, prehľadnosť a funkcie aplikácie zostanú zachované aj vo verzii pre mobilné telefóny.

Výhodu mobilnej aplikácie ocenia hlavne ľudia, ktorí  nemajú v práci súkromie a je tu riziko, že ich surfovanie po internete odhalí ich zamestnávateľ. Stávková kancelária Niké vo vašom mobile sa naozaj oplatí.

 

Niké Android

Ak ste niekedy ľutovali, že nemáte Niké app v mobilnom telefóne už nemusíte. Tipovanie Niké cez mobil je rovnako jednoduché ako cez aplikáciu v počítači.

Môžete sledovať živé TV prenosy zápasov, otvorí sa vám aj kurzová ponuka Niké a získate aj prístup do Niké klubu.

 

Niké iPhone

Ani majitelia iPhonov sa nemusia vzdávať tipovania. Pokiaľ vám váš pracovný čas nedovolí navštíviť stávkovú kanceláriu môžete si zadať do internetového prehliadača výraz Niké aplikacia na stiahnutie a stiahnuť si príslušnú verziu aplikácie. Vďaka tomu tipovanie zápasov či ich sledovanie nebude pre vás len túžbou.

 

Niké registrácia a prihlásenie

Tipovanie cez internet je možné len ak si stiahnete Niké app – teda Niké aplikáciu. Vzhľadom na to, aký operačný systém používate stiahnite si príslušnú verziu aplikácie. Stačí len kliknúť na Niké aplikácia na stiahnutie.

Po stiahnutí program otvorte. Nasledovať bude výzva na povolenie inštalácie aplikácie z neznámych zdrojov. Odsúhlaste výzvu a dokončite inštaláciu. Následne môžete aplikáciu otvoriť a registrovať sa. Ak už máte konto vytvorené stačí sa prihlásiť. Ak nie, je potrebné sa registrovať. Nakoľko ale zákon nedovoľuje tipovanie zápasov osobám mladším ako 18 rokov v rámci registrácie bude potrebné overiť váš vek. Nemusíte nikam chodiť, vek sa dá overiť naskenovaním dokladu – tento proces sa nachádza priamo v aplikácii a je súčasťou registrácie.

Po dokončení registrácie vám už nič nebráni tipovať zápasy a vyhrať. Zároveň môžete využívať všetky funkcie, ktoré vám stávková spoločnosť Niké prostredníctvom aplikácie ponúka.

 

Ďalšie aplikácie pre tipovanie cez internet

Stávkovanie online je jednoduché, pohodlné a rýchle. Existuje viac stávkových spoločností, ktoré túto možnosť ponúkajú. Je len na vás, ktoré z nich si vyberiete. Pár tých najlepších vám tu predstavíme.

 

FORTUNA tipovanie

Stávková kancelária FORTUNA má vo svojom portfóliu online aplikáciu. FORTUNA aplikácia má jednoduché a prehľadné rozhranie, ktoré vám umožní rýchlo vyhľadať zápas, na ktorý chcete staviť, uzavrieť stávku a po skončení zápasu aj zistiť jeho výsledok – Výsledky FORTUNA

Nechýba tu ani FORTUNA kurzová ponuka, Live stávky či možnosť pozrieť si priame prenosy z niektorých športov. Ak ste sa rozhodli pre FORTUNA stávkovanie určite oceníte funkciu vyhľadávania v aplikácii pomocou kľúčového slova.

 

TIPSPORT tipovanie

Ďalšou spoločnosťou, ktorá patrí medzi popredné tipovacie spoločnosti na Slovensku je stávková kancelária TIPSPORT. TIPSPORT aplikáciu si môžete stiahnuť do svojho mobilného telefónu (iPhone, Android) a na tipovanie cez internet budete potrebovať len pripojenie na internetovú sieť.

Zápasy slovenskej hokejovej ligy, NHL, KGL a množstvo ďalších zápasov môžete sledovať v TV Tipsport. TIPSPORT ponuka je naozaj široká. Nájdete tu samozrejme aj TIPSPORT kurzový lístok, analýzy zápasov a aj fórum, z ktorého sa dozviete množstvo zaujímavostí.

Čo je NIKÉ?👍

NIKÉ je jedna z najväčších stávkových kancelárií na Slovensku. Umožňuje uzatvárať stávky na rôzne športové súťaže. V snahe vyjsť čo najviac v ústrety klientom vytvorila kancelária aplikáciu s rovnomenným názvom Niké, ktorú si môžete stiahnuť zadarmo do mobilného telefónu.

Čo všetko nájdem v app Niké? 📱

V aplikácii Niké nájdete všetko čo v stávkovej kancelárii. Niké kurzy, výsledky ale aj live prenosy niektorých zápasov. Cez aplikáciu môžete uzatvárať stávky ale aj kontrolovať si tiket a zistiť či ste vyhrali. Nemusíte chodiť priamo do stávkovej kancelárie všetko vybavíte z pohodlia domova. Stačí len byť pripojený na internet a mať na svojom hráčskom účte dostatok financií na uzavretie stávky.

Prečo sa mám registrovať v app Niké? ⚽

Stiahnutím aplikácie Niké ešte nemôžete uzatvárať stávky. Je potrebná registrácia, pri ktorej sa overí váš vek (osoby do 18 rokov nemôžu zo zákona uzatvárať stávka) a vytvorí sa váš účet. Na tento účet si môžete následne vložiť peniaze a začať uzatvárať stávky.

Koľko ma aplikácia Niké bude stáť? ✅

Za aplikáciu Niké nič neplatíte. Stiahnutie a aj používanie programu je zadarmo. Peniaze ale budete potrebovať ak chcete uzavrieť stávku. Peniaze si môžete jednoducho vložiť na svoj hráčsky účet prostredníctvom aplikácie.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
3 based on 31 votes
Názov programu
Niké
Operačný systém
iOS
Software Category
Mobilné app
Cena
FREE