NEXTRADIO (rádio bez internetu do mobilu)

NextRadio je mobilná aplikácia cez ktorú môžete počúvať rádio aj bez nutnosti internetu. Pokiaľ ste doteraz nemohli počúvať rádio, lebo ste nemali internetový signál, alebo vám došli voľné dáta s touto aplikáciu sa všetko zmení.

S aplikáciou NextRadio dokážete chytiť všetky dostupné rádiové stanice aj bez internetu. Nemusíte si sťahovať hudbu do mobilného telefónu len preto aby ste ju mohli počúvať aj bez internetu. Teraz si môžete bez internetového pripojenia pustiť rádio, stačí ak mobilná aplikácia NextRadio nájde stanicu – NextRadio sťahuj a nebuď závislí od pripojenia na internet.

 

NextRadio download

Ak hľadáte aplikáciu, s ktorou si naladíte kdekoľvek rádio už hľadať nemusíte. Program do mobilných telefónov NextRadio zadarmo si môžete kedykoľvek stiahnuť a počúvať rozhlasové stanice. Postačí ak má váš mobilný telefón FM modul.

NextRadio na stiahnutie je teraz v ponuke zadarmo. Funguje rovnako ako iné aplikácie na počúvanie internetových rádií. Jeho výhodou ale je fakt, že vám šetrí kapacitu batérie a hlavne mobilné dáta, ktoré v tomto prípade vôbec nepoužívate. NextRadio download free – túto ponuku by mali využiť všetci, ktorí nechcú míňať dáta na počúvanie internetového rádia. Tie si môžete odložiť na niečo dôležitejšie.

Jednoduché používanie aplikácie zvládne aj začiatočník. Prostredníctvom NextRadio apk máte k dispozícii zoznam dostupných rozhlasových staníc a informácie o aktuálnom vysielaní (prípadne o zmenách vo vysielaní). S výberom, ktorú stanicu počúvať vám pomôže samotná mobilná aplikácia. Vybrať si môžete podľa frekvencie, na ktorej stanica vysiela, podľa názvu alebo podľa žánru.

 

NextRadio Android / Mac

Táto mobilná aplikácie bude fungovať len v mobilných telefónoch s Androidom. Či sa už rozhodnete vyhľadať v prehliadači výraz NextRadio download Android free, alebo NextRadio stiahnuť zadarmo získate offine rádio.

Či už nechcete platiť za mobilné dáta navyše, nemáte prístup k internetu, alebo vás hudba v mobile prestala baviť skúste rádio s NextRadio apk.

Alternatívnu aplikáciu pre mobilné telefóny s operačným systémom iPhone isto nájdete na internete, alebo si stiahnite hudbu do mobilu.

Ako funguje app Nextrádio? ✅

Aplikácia Nextrádio zmení váš telefón na rádio. Nebudete tak potrebovať pripojenie na to, aby ste chytili rozhlasové stanice.

Môžem počúvať rádio aj bez pripojenia na internet? 📡

Áno, rozhlasové stanice môžete počúvať a nemusíte byť pritom pripojení na internet. Jediný problém, ktorý môže nastať je, že nemusíte vždy chytiť konkrétnu stanicu (prípadne ju chytíte v horšej kvalite). Nič vám ale nebráni v tom počúvať inú stanicu.

Je aplikácia Nextrádio zadarmo? 👍

Mobilnú aplikáciu Nextrádio si môžete stiahnuť do mobilných telefónov zadarmo. Rovnako zadarmo je aj počúvanie rozhlasových staníc. Za nič neplatíte a máte neustále prístup nie len k hudbe ale aj správam.

Môžem si stiahnuť Nextrádio do iPhone? 📱

Nie, táto aplikácia funguje len v mobilných telefónoch s Androidom. Pre iPhone ale určite nájdete vhodné aplikácie, ktoré ju plnohodnotne nahradia. Existujú aj aplikácie, ktoré vám umožnia sledovať v mobile televízne stanice. Niektoré z nich si stiahnete zadarmo, ale za sledovanie TV budete musieť zaplatiť.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
2.5 based on 27 votes
Názov programu
NextRadio
Operačný systém
Android
Software Category
Mobilné app
Cena
FREE
Stránka výrobcu