NETFLIX (sledovať online seriály / filmy)

Netflix je aplikácia do mobilných telefónov, vďaka ktorej vám neunikne žiadny seriál či film na svete. Akýkoľvek film, ktorý chcete vidieť tu určite nájdete. Mobilná aplikácia vám umožní sledovať film nech ste kdekoľvek.

Najnovšia verzia Netflix na stiahnutie zadarmo vás milo prekvapí Pravidelné pridávanie nového obsahu upozornenia a odporúčania na vhodné filmy a množstvo ďalších výhod, ktoré sa vám zídu. Sťahuj Netflix a začni sa na seriály a filmy pozerať vždy keď budeš mať čas alebo chuť.

 

Netflix download

Netflix je streamovacia služba, ktorá vám otvorí dvere do sveta filmov a seriálov. Ide o jednu z najobľúbenejších služieb tohto druhu na svete a teraz ju môžete využívať aj na Slovensku. Jediné čo k tomu potrebujete je aplikácia a pripojenie na internet. Stiahnite si app Netflix zadarmo a pozrite si svoj obľúbený seriál trebárs aj cestou do práce.

S touto aplikáciou nebudete potrebovať ovládač do mobilu. Stiahnete si s ňou obrovskú knižnicu filmov, z ktorých si môžete ktorýkoľvek vybrať a pozrieť. Pravdou je, že je Netflix na stiahnutie zadarmo, výber filmov a seriálov je ale spoplatnený. Kliknite na Netflix download a získate prístup k obrovskému množstvu noviniek ale aj starších filmov a seriálov.

Po stiahnutí aplikácie je potrebné si v službe Netflix zdarma vytvoriť účet. Jeden účet môže obsahovať až 5 profilov, takže každý člen domácnosti môže mať svoj vlastný. Aby ste si mohli film prezrieť je potrebné aby ste boli pripojený na internet (dáta, alebo Wifi). Pokiaľ nemáte čas prezrieť si ho, môžete si ho stiahnuť do telefónu a pozrieť neskôr aj bez internetu.

 

Netflix Android / iPhone

Netfix apk si môžete stiahnuť do mobilných telefónov s operačným systémom Android aj iPhone. Nemusíte v prehliadači vyhľadávať výraz Netflix download Android, túto verziu si môžete stiahnuť z tejto stránky.

Ak hľadáte verziu kompatibilnú s iPhone nájdete ju v ponuke App Store. Stačí vyhľadať výraz Netflix App Store, alebo Netflix download iPhone a program si stiahnuť.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
5 based on 4 votes
Názov programu
Netflix
Operačný systém
Android
Software Category
Mobilné app
Cena
Free
Stránka výrobcu