NERO (napaľovanie)

Nero je najobľúbenejším, najpoužívanejším a najsťahovanejším programom na napaľovanie CD a DVD.  Dáta z počítača môžete prostredníctvom tejto aplikácie presunúť na CD, DVD, alebo Blu-ray a uvoľníte si miesto v počítači.

 

Najnovšia verzia Nero stiahnuť – ak kliknete na tento odkaz získate napaľovací program, ktorý vám umožní kopírovať disky a napaľovať dáta. S napaľovaním hudby, či filmov vám pomôže

Oficiálny názov aplikácie je Nero Burning ROM. Pod týmto názvom sa schováva viacero verzií programu, z ktorých niektoré podporujú aj napaľovanie DVD, CD či Blu – ray (audio aj video súbory).

 

Nero Free download

Nero Free sťahuj zadarmo a neplať zbytočne za podobné programy. Kopírovanie CD a napaľovanie dát je rýchle a kvalitné. Program obsahuje funkcie, ktoré isto budú vyhovovať aj pokročilým užívateľom.

Program Nero na stiahnutie zdarma vám umožní vytvárať vlastné CD , DVD a Blu-ray disky. S Nero Burning ROM dokážete napáliť viac diskov súčasne. Ušetríte dostatok miesta v počítači, ale aj čas, ktorý by ste napaľovaním minuli.

Či sa už rozhodnete vyhľadať a stiahnuť Nero download free, alebo Nero Burning download free získate program, ktorý vám umožní chrániť dáta, ktoré ste uložili na nosičoch. Stačí ak počas napaľovania zadáte prístupové heslo. Nero Burning ROM stiahnuť – tento odkaz sa zíde aj užívateľom, ktorí potrebujú konvertovať zvukové súbory (audio CD môžete uložiť do počítača ako MP3 súbor).

 

Nero Windows/Mac

Vyhľadávaním výrazu Nero Windows download free  v prehliadači získate program, ktorý je kompatibilný s operačným systémom Windows 10, 8, 7, Windows Vista a XP.

Okrem bezplatnej verzie si môžete stiahnuť aj platené verzie. V závislosti od verzie a množstva funkcií sa Nero Burning ROM cena pohybuje od 12 do 70 euro.

Program Nero je kompatibilný len s operačným systémom Windows. Výraz Nero Mac download budete vyhľadávať zbytočne. Pre majiteľov Macbook – ov sa ale určite nájde na internete vhodná alternatíva k tomuto programu.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
5 based on 1 votes
Názov programu
Nero
Operačný systém
Windows xp, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10
Software Category
Utility & Ostatné
Cena
FREE
Stránka výrobcu