MY TALKING ANGELA 2 (hra do mobilu)

My Talking Angela 2 je roztomilá mobilná hra, v ktorej sa staráte o zvieratká. Ak máte tento štýl hier táto vás dostane. V tejto hre sa budete starať o mačku Angelu. Ale to nie je všetko. Hrajte hry, zoberte ju tancovať alebo ju vezmite na nákupy.

Najnovšia verzia My Talking Angela 2 na stiahnutie zdarma je mobilná hra, ktorá vám môže pripomínať známe tamagoči. V tejto hre sa staráte o mačku a zároveň budete hrať rôzne minihry. Sťahuj My Talking Angela 2.

 

My Talking Angela 2 download

App Ma Talking Angela 2 zdarma pochádza od spoločnosti, ktorá vytvorila aj obľúbenú a známu detskú hru My Talking TomMy Talking Tom 2. Ak vás starostlivosť o kocúra Toma zaujala môžete sa teraz postarať aj o jeho priateľku Angele. Je to veľká parádnica, ale aj nezbedné mačiatko, ktoré musíte nakŕmiť a dať spať.

Angela je hlavnou postavou v aplikácii My Talking Angela 2 zadarmo. Vašou hlavnou úlohou je postarať sa o ňu. Musíte jej dať najesť a napiť, oblečte ju, učešte, vezmite na prechádzku alebo si s ňou zatancujte. Aby ste jej mohli kúpiť oblečenie potrebujete financie. Tie získate v minihrách, ktoré nie sú náročné. Overia vaše zručnosti a reflexy. Natrafíte aj na hádanky a veľa ďalšieho.

Aplikácia My Talking Angela 2 na stiahnutie zadarmo je hra plná zábavy, ktorú by si nemalo nechať ujsť žiadne dieťa. Hra je vhodná hlavne pre malé dievčatá, ktoré sa môžu spolu s Angelou zabaviť. A keď sa bude zvečerievať nezabudnite dať Angelu do postieľky.

 

My Talking Angela 2 Android / iPhone

Virtuálna zvieracia hra si získa srdcia všetkých detí. Túto mobilnú hru pre deti si môžete stiahnuť do mobilných telefónov s Androidom a aj do iPhone. Verzie, kompatibilné s vašim zariadením nájdete na Google Play alebo v App Store

  • My Talking Angela 2 downloa zad Android
  • My Talking Angela 2 download iPhone ( tu )
ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
no rating based on 0 votes
Názov programu
My Talking Angela 2
Operačný systém
Android, iPhone
Software Category
My Talking Angela 2
Cena
Free