MOUNT & BLADE: WARBAND (PC hra)

Mount & Blade: Warband je strategická a akčná počítačová hra, ktorá sa odohráva v stredoveku. Celosvetovo najpopulárnejšiu hru s touto tematikou si teraz môžete stiahnuť.

 

Máš dosť akčných strieľačiek, kartových hier, naháňačiek a pod.? Mount & Blade: Warband sťahuj a uži si boj na konskom chrbte a bojuj s mečom či kopijou. Najnovšia verzia Mount & Blade: Warband na stiahnutie je už druhou sériou populárnej hry Mount & Blade.

 

Mount & Blade: Warband download

Spoločnosť TaleWorlds si pre vás pripravila pokračovanie obľúbenej strategickej hry Mount & Blade. Mount & Blade: Warband na stiahnutie je strategická, akčná hra s prvkami RPG. Túto komplexnú hru je ťažké zaradiť do jedného žánru.

Prvá časť PC hry mala jednu chybu, ktorá jej ubrala popularitu –  Mount & Blade singleplayer. Bola to hra pre jedného hráča. Nová verzia Mount & Blade: Warband multiplayer, teda môže ju hrať viac hráčov. Hru môže hrať naraz až 32 hráčov. Pokiaľ ale dávate prednosť hrám pre jedného hráča, je to možné aj v tejto hre.

Mount & Blade: Warband zadarmo je akčná hra z čias rytierov, kedy sa boje viedli na koni s mečom v ruke. Uzatvárajte taktické sobáše s inými Lordmi, upevňujte svoj politický vplyv, užite si jazdecké súboje a podmaňte si viac územia. So svojou armádou obliehajte hradby, dobíjajte pevnosti a zvyšujte tak svoju slávu a povesť medzi ostatnými šľachticmi. Rozširujte svoje územie a snažte sa získať trón kráľovstva Calradia.

 

Mount & Blade: Warband PC

Hra Mount & Blade: Warband download – stiahnutím hry sa začína vaše dobrodružstvo v stredoveku. Vytvorte skupinu bojovníkov a bojujte. Logické myslenie a akčné boje – lepšie spojenie týchto dvoch žánrov nenájdete.

Ak kliknete na Mount & Blade: Warband na stiahnutie zadarmo získate demoverziu tejto hry. Po stiahnutí a inštalácii si môžete časť hry zahrať zdarma. PC hra je kompatibilná s operačným systémom Windows.

Plná verzia Mount & Blade: Warband vás bude stáť od 3 do 15 euro (v závislosti od predajcu).

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
5 based on 3 votes
Názov programu
Mount & B.ade: Warband
Operačný systém
Win 7, Win Vista, Win XP, Win 8 Zdroj: https://stahnu.cz/rpg-hry/mount-blade-warband#prehled
Software Category
Akčné hry
Cena
FREE TRIAL
Stránka výrobcu