MICROSOFT SECURITY ESSENTIALS (antivírus)

Microsoft Security Essentials je program na komplexnú ochranu počítača. Bezplatný antivírusový program si môžete stiahnuť ak máte v počítači inštalovaní operačný systém Windows s originálnym kľúčom.

Najnovšia verzia Microsoft Security Essentials na stiahnutie zadarmo vám poskytne ochranu pred vírusmi, spyware, trójskymi koňmi a ďalším nebezpečenstvom, ktoré vám na internete hrozí. Sťahuj Microsoft Security Essentials a užívaj si bezpečnejšie surfovanie na internete.

 

Microsoft Security Essentials download

Antivírusový program zadarmo je viac ako dobrý nápad, ktorý dostala spoločnosť Microsoft. Všetkým užívateľom operačného systému Windows ponúka Microsoft Security Essentials na stiahnutie zadarmo. Program beží na pozadí a prakticky vás pri práci nijako neruší.

Microsoft Security Essentials zadarmo stačí stiahnuť a následne jednoducho inštalovať. Tento antivírus na stiahnutie zadarmo sa pravidelne aktualizuje a poskytne vám ochranu v reálnom čase. Skôr ako si ale inštalujete tento softvér je dobré odinštalovať z počítača ostatné antivírusové programy. Ak máte v počítači viac antivírusov môže to spôsobovať problémy s výkonom počítača. Tento stav by mohol prácu na počítači výrazne spomaliť a pod.

Pokiaľ využijete ponuku Microsoft Security Essentials download získate program, ktorý by vás mal ochrániť pred vírusmi, trójskymi koňmi, spyware a ďalšími nebezpečnými softvérmi. Kým za iné antivírusové programy musíte platiť, Microsoft Security Essentials si môžete stiahnuť a používať úplne zadarmo.

 

Microsoft Security Essentials Windows / Mac

Tento antivírusový program si môžete nainštalovať len do počítačov, ktoré majú nainštalovaný operačný systém Windows s originálnym kľúčom. Takže ak vyhľadávate teraz výraz Microsoft Security Essentials download Windows môžete si ho stiahnuť práve z tejto stránky.

Ak sa rozhodnete vyhľadať Microsoft Security Essentials download Mac túto verziu nenájdete. Môžete si ale stiahnuť napríklad program Eset, ktorý môžete na skúšobnú dobu používať zadarmo.

Program si môžete stiahnuť zadarmo do domácich počítačov ale je vhodný aj pre menšie spoločnosti, pravdaže tiež zdarma. Za program nič neplatíte a môžete ho používať bezplatne tak dlho ako budete chcieť.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
5 based on 3 votes
Názov programu
Microsoft Security Essentials
Operačný systém
Windows Vista, Windows 7
Software Category
Bezpečnosť
Cena
Free
Stránka výrobcu