MEITU – úprava fotiek a videa v mobile (aplikácia)

Meitu je mobilná aplikácia na úpravu fotografií a videí priamo v mobilnom telefóne. Nájdete v nej všetko čo potrebujete na úpravu. Hneď ako sa odfotíte môžete fotku upraviť a zdieľať či zavesiť ju na profil.

Najnovšia verzia Meitu na stiahnutie zadarmo je editor fotiek a videí ktorý môžete mať v mobilnom telefóne. Vytvorte si úžasné fotografie s množstvom funkcií a nástrojov. Sťahuj Meitu.

 

Meitu download

V app Meitu zadarmo nájdete všetko čo potrebujete na úpravu fotiek. Množstvo funkcií a nástrojov môžete používať bez obmedzenia. S viac ako 200 filtrami a viac ako 200 efektmi môžete vytvoriť tie najlepšie fotografie. Dajte svojej fotke umelecký nádych a zmeňte fotky na ilustrácie.

Nechce sa vám všetko upravovať? V tom prípade je pre vás v aplikácii Meitu na stiahnutie zadarmo funkcia „Okamžité skrášlenie“. Môžete mať bezchybnú pleť, žiarivejšie oči či belšie zuby. A to nie je všetko. Vylepšite na fotografii alebo videu čokoľvek chcete.

Čo sa na fotke nedá zmeniť môžete prekrviť mozaikou, pridať efekty alebo filtre. Dolaďte obrázky štetcom alebo pridajte nálepky. Ak chcete v aplikácii Meitu zdarma môžete pridávať aj text. Okrem toho môžete fotku dať do niektorého z množstva rámčekov alebo vytvoriť z fotiek koláže.

 

Meitu Android / iPhone

Editor fotografií zadarmo vám umožní upravovať aj videá. Nemusíte si tak sťahovať ďalšiu aplikáciu. V mobilnom programe Meitu zadarmo tak máte dva programy v jednom. Aplikáciu si môžete stiahnuť zadarmo. Pokiaľ máte záujem o prémiové funkcie je potrebné si zakúpiť vyššiu verziu. V nej nájdete nástroje napríklad na korekciu zubov, odstránenie vrások či retuš očí.

Táto aplikácia je kompatibilná s mobilnými telefónmi s Androidom – Meitu download Android. Stiahnuť si ju môžete z Google Play alebo na to využite našu stránku.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
no rating based on 0 votes
Názov programu
Meitu
Operačný systém
Android
Software Category
Mobilné app
Cena
Free