MCQUEEN DRIFT CARS 3 (mobilná závodná hra)

McQueen Drift Cars 3 je mobilná hra pre milovníkov rýchlosti a rýchlych automobilov. Užite si množstvo bláznivých závodov na viacerých tratiach s rôznymi automobilmi.

Najnovšia verzia McQueen Drift Cars 3 na stiahnutie zadarmo je zábavná závodná hra do mobilu. Nemusíte sa tak obľúbeného závodného žánru hier vzdávať. Stačí len mať túto aplikáciu v mobile. Sťahuj McQueen Drift Cars 3.

 

McQueen Drift Cars 3 download

Pre milovníkov motošportu máme na stiahnutie app McQueen Drift Cars 3 zadarmo. V tejto závodnej mobilnej hre môžete pretekať na klasických tratiach alebo sa zúčastniť závodov v driftovaní. Vyskúšajte všetky trate v tejto hre.

App McQueen Drift Cars 3 na stiahnutie zadarmo vás príjemne prekvapí. Nájdete v nej postavy z hier Cars 2 alebo Cars 3 (Autá). Čím viac budete pretekať a vyhrávať tým viac automobilov v hre získate. Zároveň získate aj prístup k ďalším a ďalším tratiam. Pretekať môžete na závodných dráhach, v prístave, v púšti, cez deň alebo v noci.

Štatistiky sa v hre McQueen Drift Cars 3 zadarmo automaticky ukladajú. Budete tak vedieť či sa v hre zlepšujete. Táto mobilná hra vám umožní nastaviť si niektoré veci. Chcete zmeniť volant, typ akcelerometra? Nič nie je problém.

 

McQueen Drift Cars 3 Android / iPhone

Aj keď je hra McQueen Drift Cars 3 zdarma vhodná pre mobilné telefóny s vysokým rozlíšením môžete si ju stiahnuť aj do mobilov, ktoré ho nepodporujú.

Túto výbornú, zábavnú a veselú závodnú hru si môžete stiahnuť do mobilných telefónov s Androidom – McQueen Drift Cars 3 download Android. Aplikáciu nájdete na stiahnutie zadarmo aj na Google Play.

Závodné hry sa tešia veľkej obľube. Ak hľadáte perfektnú hru tohto typu do počítača skúste si zahrať hru Toca Race Driver 3. Automobily v tejto hre sú verné kópie reálnych závodných automobilov. Ďalšou hrou, plnou adrenalínu z rýchlosti je PC hra Formula One Grand Prix.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
no rating based on 0 votes
Názov programu
McQueen Drift Cars 3
Operačný systém
Android
Software Category
Mobilné app
Cena
Free