MASK MY IP (maskovanie IP adresy)

Mask My IP je počítačový program, s ktorým zvýšite svoju bezpečnosť na internete. Aj keď nejde o antivírusový program, ktorý by ste asi očakávali tento softvér zakryje vašu IP adresu, ktorá sa radí medzi citlivé údaje.

Najnovšia verzia Mask My IP na stiahnutie zadarmo je jednoduchý a nenáročný program, ktorý na internete zmení vašu IP adresu. To ale nie je všetko. Sťahuj Mask My IP a zisti, čo všetko tento program obsahuje.

 

Mask My IP download

Ak radi surfujete na internete isto viete, že weby a aj online služby dokážu pracovať s množstvom informácií, medzi ktorými je aj vaša IP adresa. Na jej základe vedia zistiť vašu polohu. Zistia tak nie len z ktorej krajiny ste, ale aj najbližšie väčšie mesto.

Program Mask My IP na stiahnutie zadarmo skryje vašu IP adresu za proxy servera. Online služby tak nebudú schopné lokalizovať vás.  Tento softvér si nevyžaduje žiadne znalosti. Stačí si ho len stiahnuť a vybrať si možnosť, že chcete byť chránení. Program Mask My IP zdarma automaticky skryje IP adresu na internete.

Nemusíte meniť router, nemusíte rozmýšľať ako zvýšiť svoju bezpečnosť na internete. Mask My IP zadarmo môže zmeniť vašu polohu. V programe jednoducho zmeníte nie len IP adresu ale môžete si aj zvoliť inú polohu. Aj keď budete stále sedieť doma, lokalitu vašej IP adresy si môžete zmeniť. Vyberte si ktorékoľvek miesto kde sa chcete akože nachádzať.

 

Mask My IP Windows / Mac

Program Mask My IP na stiahnutie zadarmo je kompatibilný len s počítačmi s operačným systémom Windows. Nemusíte vyhľadávať výraz Mask My IP download Windows, môžete si ho stiahnuť aj z našej stránky zadarmo.

Dobrým riešením na bezpečnejšie surfovanie na internete je aj program VPN. Ide o platenú službu, ktorú poskytuje množstvo serverov. Okrem IP adresy a vašej polohy utají aj množstvo ďalších aktivít, ktoré na internete robíte (zdieľanie súborov, sťahovanie,..).

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
no rating based on 0 votes
Názov programu
Mask My IP
Operačný systém
Win 7, Win Vista, Win XP, Win 8
Software Category
Bezpečnosť
Cena
Free