MACROMEDIA FLASH PLAYER (flash prehravac)

Macromedia Flash Player je program na prehrávanie filmov, animácií a niektorých hier. Využijete ho aj v prípade ak sa vám niektoré webové stránky nedajú otvoriť, alebo sa nedá zobraziť časť z nich.

 

Najnovšia verzia Macromedia Flash Player  zadarmo je v podstate plugin (zásuvný modul) vhodný pre viaceré webové prehliadače (Opera, Google Chrome, Safari, …) a aj operačné systémy.

Tento program môžete tiež poznať pod názvom Adobe Flash Player. Macromedia je spoločnosť, ktorá ho vyvinula. Doplnok Adobe Flash Player je  multimediálny a aplikáčný prehrávač, ktorý si môžeš stiahnuť zadarmo – Macromedia Flash Player sťahuj.

 

Macromedia Flash Player download

Ak sa vám nedarí otvoriť niektoré webové stránky, alebo máte problém s hraním online hier je možné, že vám chýba doplnok, ktorý by vám s problémom pomohol. Macromedia Flash Player na stiahnutie zdarma vám otvorí prístup k hrám a aj problémovým stránkam.

Pokiaľ tento program máte a nefunguje môže sa stať, že sa neaktualizoval. V niektorých prehliadačoch Flash Player aktualizácia prebehne automaticky, v niektorých je treba aktualizáciu vykonať manuálne. Tiež si môžete starú verziu odinštalovať a stiahnuť si najnovšiu verziu Macromedia Flash Player zadarmo. Ak aj napriek tomu doplnok nefunguje máte ho pravdepodobne v Správcovi doplnkov zakázaný. Stačí len tento zákaz zrušiť.

 

Macromedia Flash Player Windows / Mac

Nemusíte vyhľadávať špeciálne Flash Player Chrome, alebo Adobe Flash Player Windows 10.  Macromedia Flash Player zadarmo je kompatibilný s každým známym operačným systémom. Skôr ako ale kliknete na Macromedia Flash Player Windows download free, alebo Flash Player Windows download free uistite sa, že vaše zariadenie splňuje minimálne požiadavky pre tento program.

Pokiaľ používate operačný systém Mac, alebo Linux môžete si tento doplnok stiahnuť. Kliknutím na Macromedia Flash Player Mac download free získate doplnok na prehrávanie videí a online hier pre operačný systém Mac.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
5 based on 2 votes
Názov programu
MACROMEDIA FLASH PLAYER
Operačný systém
Windows xp, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10
Software Category
Video, Internetové prehliadače
Cena
Free Trial
Stránka výrobcu