LIBRECAD

LibreCAD je  CAD program na tvorbu 2D výkresov. S CAD programami vytvoríte výrobný, alebo konštrukčný výkres. Za väčšinu kvalitných CAD programov si musíte zaplatiť. LibreCAD zadarmo si môžete stiahnuť bez potreby kupovania licencie.

 

Najnovšia verzia LibreCAD  na stiahnutie zadarmo je inšpirovaná populárnymi, ale platenými CAD programami. Potrebuješ občas nakresliť výkres, alebo s prácou v CAD programoch len začínaš a chceš sa zlepšiť? Sťahuj LibreCAD a začni kresliť či rysovať. Pridaj sa k spokojným užívateľom tohto programu na celom svete.

 

LibreCAD download

Computer aided design,  alebo v preklade návrh pomocou počítača sú známe pod skratkou CAD program. Tieto aplikácie vám umožnia kresliť ale obsahujú funkcie pre kreslenie súčiastok, kreslenie technických výkresov, návrhov a schém.

LibreCAD zadarmo je Open Source program, takže sa nemusíte obávať žiadnych poplatkov za jeho užívanie. Obsahuje funkcie, ktoré nájdete v platených podobných aplikáciách. Tento program vás nebude stáť nič. Stačí ak kliknete na LibreCAD na stiahnutie zadarmo, alebo LibreCAD download free,  program stiahnete a nainštalujete. Následne vám už nič nebráni v jeho používaní.

Program je lokalizovaný do viac ako 20 svetových jazykov. Ďalšie jazykové verzie sa priebežne dopĺňajú. Na slovenskú verziu nemusíte čakať. LibreCAD SK, alebo LibreCAD v slovenčine a aj češtine už môžete mať. Slovenčina, prehľadné rozhranie a  jednoduché použitie radia túto aplikáciu medzi najlepšie CAD programy zadarmo.

 

LibreCAD Windows/Mac

V LibreCAD zadarmo nájdete veľa užitočných funkcií ako je práca s hladinami (vrstvami), režim kótovania, vkladanie obrázkov, … V tejto aplikácii môžete otvoriť aj súbory, ktoré ste predtým vytvorili v inom CAD programe.

Aplikácia LibreCAD zdarma bude fungovať v operačných systémoch Windows, Mac a aj Linux (Ubuntu, Debian, Mandriva,…).

  • LibreCAD Windows download free
  • LibreCAD Mac download free

 

CAD program zadarmo s prehľadným rozhraním, jednoduchým používaním a v jazyku, ktorému rozumiete presne taký je freeware LibreCAD zadarmo. Stiahnutím a inštaláciou získate celú verziu aplikácie bez poplatkov.

Čo je LibreCAD? 📐

LibreCAD je počítačový program na technické kreslenie. Radí sa medzi CAD programy, ktoré sú špeciálne zamerané na tvorbu technických výkresov, rysovanie, plánovanie a pod. Tieto programy nahradia rysovacie stoly a výrazne zjednodušia prácu na rôznych projektoch.

Môžem si stiahnuť LibreCAD zadarmo? 👍

Áno, LibreCAD je jeden z mála CAD programov, ktoré si môžete stiahnuť úplne zadarmo. Nájdete ho v dvoch verziách. Môžete si tak stiahnuť verziu pre počítače s Winndowsom a aj pre počítače s OS Mac.

Existuje aj návod na používanie programu LibreCAD? 📒

Áno. Na internete nájdete návod alebo tutoriál pre LibreCAD. Stačí sa len poobzerať na nete. Nájdete v ňom všetko čo o programe a práci na ňom potrebujete vedieť. Program je ale intuitívny a celkom jednoduchý, vyznáte sa v ňom aj bez návodu.

Aké CAD programy existujú? ✅

Existuje veľké množstvo CAD programov. Pri väčšine z nich je ale potrebné si zakúpiť licenciu. Ide o programy pre profesionálov, ktorí potrebujú pri práci množstvo rôznych funkcií a nástrojov. Skôr ako si ale niektorý z týchto programov zakúpite je dobré ak si ich môžete vyskúšať zadarmo. Programy sa totižto líšia a to čo vyhovuje jednému nemusí vyhovovať aj vám.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
3.5 based on 6 votes
Názov programu
LibreCAD
Operačný systém
Windows XP, Windows Server 2003, Windows Vista, Windows Server 2008, Windows 7, Windows 8, Windows 10
Software Category
Podnikanie & Kancelária
Cena
FREE
Stránka výrobcu