KORDZ (tvorba akordov)

Kordz je počítačový program na tvorbu gitarových akordov. Ak sa chcete naučiť hrať na gitaru, zlepšiť svoje schopnosti v hraní alebo len tak skúsiť, či gitara je niečo pre vás stiahnite si Kordz zadarmo.

Najnovšia verzia Kordz na stiahnutie vás oboznámi s tvorbou akordov, prstokladom, úchopom a všetkým čo potrebujete pri hre na gitaru vedieť. Sťahuj Kordz a začni tvoriť hudbu.

 

Kordz download

Kordz na stiahnutie zadarmo je počítačová aplikácia pre začiatočníkov a aj pokročilých hráčov na gitaru. V tomto programe si môžete naklikať rôzne kombinácie tónov. Následne vám softvér ukáže aké úchopy je pre dané tóny na gitare zvoliť.

Ak sa zaujímate o hudbu nemusíte siahať len po programoch a aplikáciách na sťahovanie hudby. S Kordz zdarma si môžete skúsiť komponovať vlastné gitarové piesne. Zadajte do programu noty, program ich prevedie do akordov a ukáže vám ako uchopiť hmatník aby ste zahrali daný akord. Nemusíte sa tak ničoho obávať, program vám predvedie ako konkrétne akordy zahrať a vám už nezostáva nič iné len sa ich naučiť.

V programe Kordz si môžete vybrať s viacerých typov gitár. Obsahuje viac ako 300 variácií prstokladov. Vyhľadávanie akordov v softvéri Kordz zdarma môžete prispôsobiť svojej hráčskej úrovni. Ak s hrou na gitaru len začínate ponúkne vám program jednoduchšie akordy. Kordz na stiahnutie vie aj rozpoznať prstokladový tvar akordu a nájde vo vlastnom zozname akord, ktorý mu je najbližší. Ak máte záujem tvoriť hudbu a akordy, ktoré potrebujete v programe nie sú nájdete tu 60 prednastavených druhov akordov a môžete pridať aj vlastné.

 

Kordz Windows / Mac

Šikovný, praktický a aj poučný program Kordz môžete mať úplne zadarmo. Plná verzia Kordz na stiahnutie zadarmo sa zíde ako tvorcom hudby tak aj začiatočníkom alebo pokročilým hráčom na gitaru.

Užívatelia počítačov s operačným systémom Windows si môžu program stiahnuť, bude bezchybne fungovať – Kordz Windows download free.  Ak hľadáte verziu pre operačný systém Mac nemáme pre vás dobré správy. Kordz zadarmo a Mac nejdú dokopy.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
5 based on 3 votes
Názov programu
Kordz
Operačný systém
Win 7, Win Vista, Win XP, Win 8
Software Category
Hudba & Zvuk
Cena
FREE
Stránka výrobcu