JEFIT (aplikácia na cvičenie doma)

Jefit je mobilná aplikácia na cvičenie doma. Nemusíte chodiť do fitnes centra ani mať osobného trénera. Táto aplikácia vás dostane do formy, stačí sa len venovať cvičeniu.

Najnovšia verzia Jefit na stiahnutie zadarmo je výborná aplikácia na cvičenie doma. Nájdete v nej viac ako 1400 typov cvičení a množstvo tréningových plánov, ktoré vám pomôžu zlepšiť kondičku, A nie len to. Sťahuj Jefit.

 

Jefit download

Plánujete začať cvičiť ale nechce sa vám chodiť do posilňovne? App Jefit na stiahnutie zadarmo vám nahradí ako posilňovňu tak aj fitnes centrum. V aplikácii na cvičenie doma zadarmo nájdete viac než 1400 cvičení a takmer tisícku tréningových plánov. Či už hľadáte tréning na schudnutie, na zlepšenie kondičky alebo tréning pre kulturistu v tejto aplikácii ho nájdete.

Aplikácia Jefit zdarma je najlepšou aplikáciou na cvičenie doma za rok 2022. Stiahlo si ju už viac ako 10 miliónov užívateľov. Obsahuje všetko čo na cvičenie potrebujete. Rady, návody na cviky, tréningové plány. Ak s cvičením len začínate táto aplikácia vás postupne prevedie začiatkami. Aplikácia je vhodná predovšetkým pre kulturistov.

Sledujte svoje úspechy, splnené ciele a sledujte ako sa zlepšujete. Databáza cvikov s HD videom od odborníkov, sledovanie cvičenia pomocou hodiniek a časovače (na odpočinok, intervalový časovač,…) to všetko aplikácia Jefit zdarma obsahuje.

 

Jefit Android / iPhone

S aplikáciou Jefit zadarmo nepotrebujete množstvo náradia. Vybrať si z množstva tréningov môžete aj na základe vášho vybavenia. Ďalšie tréningy sú zas zamerané na budovanie svalov v konkrétnych častiach tela (ruky, brucho, zadok, …). Svoje výsledky môžete prostredníctvom aplikácie porovnávať s ďalšími užívateľmi.

Aplikáciu Jefit zdarma si môžete stiahnuť do mobilov s Androidom. Kompatibilnú verziu nájdete na našej stránke alebo na Google Play.

  • Jefit download Android
ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
no rating based on 0 votes
Názov programu
Jefit
Operačný systém
Android
Software Category
Mobilné app
Cena
Free