JEDNODUCHÝ  SKLAD (skladová evidencia do PC)

Jednoduchý sklad je názov počítačového programu na evidenciu skladových zásob. S programom budete mať prehľad o každom kúsku, ktorý sa vo vašom sklade nachádza.

Najnovšia verzia Jednoduchý sklad na stiahnutie zadarmo sa hodí každému podnikateľovi. Program nie je náročný a zvládnu ho používať aj začiatočníci. A keby niečo, v programe nájdete aj nápovedu, takže sa nemusíte ničoho obávať. Sťahuj Jednoduchý sklad.

 

Jednoduchý sklad download

Existuje množstvo kancelárskych programov, ktoré v podnikaní využívate. Chýba medzi nimi ale množstvo ďalších softvérov, ktoré by ste pri svojom podnikaní určite využili. Jedným z nich je aj PC program Jednoduchý sklad zadarmo.

Jednoduchý sklad na stiahnutie zadarmo vám poskytne podrobný prehľad o tom, čo v sklade máte. Nemusíte hľadať a vyplňovať papiere a ani vstávať od počítača. Všetko potrebné ohľadom skladových zásob nájdete v aplikácii. Program Jednoduchý sklad zadarmo má príjemné a prehľadné užívateľské rozhranie a určite sa v ňom nestratíte.

Rozhranie predstavuje tabuľky s tovarom a informáciami o ňom. Ku každému tovaru môžete doplniť ID tovaru, názov, množstvo kusov, jeho nákupnú a aj predajnú cenu a veľa ďalšieho. Tovar môžete zoradiť do skupín podľa použitia alebo podľa dodávateľa.

 

Jednoduchý sklad Windows / Mac

Mať prehľad v sklade a v tovare je výborné pre každého živnostníka, a aj menšiu spoločnosť. Program na evidenciu skladu zadarmo si môžete teraz stiahnuť. Kliknutím na Jednoduchý sklad download získate PC program, do ktorého si môžete ukladať nie len druh a množstvo tovaru ale aj informácie o ňom.

Program umožňuje aj vkladanie obrázkov, aktualizáciu cien a aj import csv. Jednoduchý sklad download Windows – tento softvér je kompatibilný s počítačmi s Windowsom.

Pri podnikaní sa vám určite zíde aj ďalší šikovný program Faktúrky, ktorý si môžete stiahnuť a aj používať zadarmo.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
3 based on 1 votes
Názov programu
Jednoduchý sklad
Operačný systém
Windows XP, Windows Vista, Windows 7
Software Category
Podnikanie & Kancelária
Cena
Free