ISPY – detekcia zvuku a pohybu (webkamera)

iSpy je počítačový program pre webkamery. Tento spoľahlivý softvér sa radí medzi bezpečnostné programy. Môžete s ním zachytiť akýkoľvek pohyb či zvuk v priestore, ktorý monitorujete.

Najnovšia verzia iSpy na stiahnutie zadarmo vytvára fotky alebo nahrávky vždy, keď zaznamená pohyb alebo zvuk v priestore, kde je webkamera. Program nemusí ale slúžiť len na zvýšenie bezpečnosti. Môžete ho použiť (s webkamerou) aj na sledovanie divej zveri. Sťahuj iSpy.

 

iSpy download

iSpy na stiahnutie zadarmo je šikovný program, ktorý prispeje k vašej bezpečnosti. Hneď ako program zaznamená prostredníctvom mikrofónu v kamere zvuk, alebo pomocou kamery zachytí pohyb spustí nahrávanie. Takto môžete s programom iSpy zdarma vedieť o všetkom čo sa deje v priestore, ktorý monitorujete webkamerou. Všetky nahrávky môžete ukladať do počítača alebo cloudu.

Nemusíte pri programe stále sedieť. Všetko podozrivé sa nahrá a vy si to môžete pozrieť keď budete mať čas. Okrem toho vám môže program iSpy zdarma zasielať sms správy do mobilu, push notifikácie alebo e-maily vždy keď zaznamená niečo podozrivé. Záznam, ktorý program nahral môžete zmenšiť (kompresia) do súboru vo formáte SWF.

Program môžete nastaviť tak aby sa spustilo sledovanie v čase kedy napríklad v kancelárii nik nie je a automaticky sa vyplo v čase, kedy do kancelária prichádzate. Môžete si tiež nastaviť citlivosť snímania, minimalizujete tak falošné výstrahy.

 

iSpy Windows / Mac

Bezpečnostný program pre webkameru zadarmo si môžete zabezpečiť heslom. Do programu sa tak dostanete len vy alebo osoba, ktorej prezradíte heslo. Tento šikovný bezpečnostný softvér môžete prepojiť s viacerými kamerami čím môžete monitorovať väčší priestor alebo viac miestností.

Program si môžete zadarmo stiahnuť do počítačov s operačným systémom Windows – iSpy download Windows. Na domovskej stránke programu nájdete aj verzie tohto softvéru kompatibilné s OS Mac.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
no rating based on 0 votes
Názov programu
iSpy
Operačný systém
Win 7, Win Vista, Win XP
Software Category
Bezpečnosť
Cena
Free