IRFANVIEW (úprava fotiek)

IrfanView je program na správu a prehrávanie grafických a zvukových súborov v rôznych formátoch. Tento program je zameraný hlavne na prácu s grafickými súbormi a obrázkami.

Najnovšia verzia IrfanView na stiahnutie zadarmo je vhodná pre začiatočníkov, ale ponúka aj funkcie, ktoré využijú profesionáli. Tento program bol prvým grafickým prehliadač vo Windows –e, ktorý podporoval aj GIF. Neustále sa vylepšuje a v súčasnosti ho môžete mať aj vy – zadarmo. IrfanView sťahuj a zaraď sa medzi množstvo spokojných užívateľov.

 

IrfanView download

IrfanView zadarmo môžete používať len na súkromné účely. Pokiaľ potrebujete tento softvér pre komerčné účely musíte si zakúpiť licenciu. Cena IrfanView je okolo 10 euro.

Kliknutím na IrfanView na stiahnutie zadarmo získate rýchly, jednoducho ovládateľný program s množstvom podporovaných formátov. Nemá síce toľko funkcií ako napríklad GIMP, ale umožní vám prezerať, otáčať, zväčšovať alebo zmenšovať obrázky. Program podporuje filtre Adobe Photoshop, môžete si prispôsobiť panel nástrojov, pridávať text alebo vodoznak,…. množstvo funkcií v IrfanView zdarma môžete používať bez toho aby ste si museli program kupovať.

IrfanView na stiahnutie, ktorý vám ponúkame umožňuje prehrávať aj audio súbory či prehrať CD. V softvéry si môžete vytvoriť napríklad vlastné originálne šetriče obrazovky a pod.

 

IrfanView Windows / Mac

Tento grafický program si môžete rozšíriť o ďalšie funkcie, stačí len stiahnuť doplnky o ktoré máte záujem. Kliknutím na IrfanView download získate program kompatibilný s operačným systémom Windows – IrfanView download Wibdows free.

Stiahnuť si môžete 32 alebo 64 bitovú verziu. V závislosti od vášho systému môžete vyhľadať IrfanViev 32 bit download alebo IrfanView 64 bit download. Na internete nájdete aj obľúbenú prenosnú verziu programu IrfanView portable, ktorú môžete stiahnuť na USB, alebo iný nosič a program spustiť na akomkoľvek inom počítači.

Pokiaľ hľadáte podobný program pre operačný systém Mac je dobré obzrieť sa po softvéri, ktorý bude fungovať aj v tomto OS. Výraz IrfanView download Mac budete v prehliadači hľadať márne. Môžete ale skúsiť napríklad GIMP.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
5 based on 2 votes
Názov programu
IrfanView
Operačný systém
Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10
Software Category
Domácnosť
Cena
FREE
Stránka výrobcu