INTERIOR DESIGN 3D (návrh interiéru)

Interior Design 3D je počítačový program vhodný pre každého kto si chce zmeniť dizajn izby alebo sa venuje navrhovaniu interiérov. Program sa radí medzi CAD programy.

Najnovšia verzia Interior Design 3D na stiahnutie zadarmo vám umožní vytvoriť návrh interiéru izby rýchlo a jednoducho. Experimentujte s rozmiestnením nábytku v tomto programe. Sťahuj Interior Design 3D.

 

Interior Design 3D download

CAD programy nemusia slúžiť len na technické kreslenie. Môžete si s nimi vytvoriť aj návrh zariadenia interiéru ešte skôr ako sa pustíte do nákupu nábytku. Interior Design 3D zadarmo je jedným z programov na navrhovanie interiéru domácnosti.

Počítačový softvér na navrhovanie interiéru Interior Design 3D na stiahnutie zadarmo vám umožní navrhnúť si zariadenie ktorejkoľvek miestnosti v domácnosti. Program s intuitívnym rozhraním pohodlne zvládnu aj ľudia bez skúseností s CAD programami. Môžete si tak navrhnúť rozloženie nábytku v miestnosti a vidieť ako bude vaša izba vyzerať ešte skôr než ju zariadite.

V tomto programe stačí vytvoriť pôdorys domu a pustiť sa do zariaďovania. Súčasťou softvéru Interior Design 3D zdarma nájdete viac ako 600 materiálov pre dekoráciu domácnosti. Nechýba ani knižnica s nábytkom. Vyberte si v nej nábytok, ktorý by ste chceli v izbe mať a jednoducho ho umiestnite v pláne. Ak vám nevyhovuje môžete ho vymeniť.

 

Interior Design 3D Windows / Mac

S programom na navrhovanie interiéru Interior Design 3D na stiahnutie môžete zariadiť každú jednu izbu podľa svojich predstáv do najmenšieho detailu. Kliknutím na Interior Design 3D zadarmo získate program na skúšobnú dobu. Ak sa vám zapáči a budete s ním spokojní môžete si ho zakúpiť v plnej verzii.

Plna verzia a aj demoverzia Interior Design 3D sú kompatibilné s počítačmi s operačným systémom Windows – Interior Design 3D download Windows.

Dobrý program na navrhovanie interiéru, ktorý môžete mať zadarmo je aj program Google SketchUp.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
no rating based on 0 votes
Názov programu
Interior Design 3D
Operačný systém
Win 7 /Win 8 /Win 10 /Win 11
Software Category
Domácnosť
Cena
Trial Free