ICE AGE ADVENTURES (hra Doba ľadová v mobile)

Ice Age Adventures je mobilná hra na motívy známej animovanej rozprávky Doba ľadová. Zažite dobrodružstvá s Mannym, Diegom, Sidoma zvyškom stáda v mobilnom telefóne.

Najnovšia verzia Ice Age Adventures na stiahnutie zadarmo inšpirovaná rozprávkou Doba ľadová je výbornou hrou ako pre deti tak aj dospelých. Pomôžte pravekým zvieratkám prežiť a dostať sa do bezpečia. Sťahuj Ice Age Adventures.

 

Ice Age Adventures download

V app Ice Age Adventures na stiahnutie zadarmo nájdete čarokrásne prostredie plné snehu. Vašou úlohou bude zdolávať prekážky, ktoré na ceste s priateľmi nájdete. Hľadajte stratené stádo a prežite jedno z najväčších dobrodružstiev v mobilných hrách.

V hre Ice Age Adventures zadarmo na vás čaká množstvo hier. Minihry match – 3 aby ste zachránili zvieratá, budete musieť pomôcť Scratovi ujsť pred lavínou a keď budete potrebovať silu pomôžu vám zvieratá, ktoré ste už zachránili.

Pri plnení úloh a hraní hier budete zbierať rôzne odmeny. Bobule, mušle alebo žalude si starostlivo uschovajte. Táto virtuálna mena vám môže pomôcť preskočiť náročné úlohy alebo vám pomôže úlohy zvládnuť. Aj keď je mobilná hra Ice Age Adventures zdarma nájdete v nej možnosť zakúpiť si odmeny. Áno, ide o už spomínanú virtuálnu menu, s ktorou sa rýchlejšie dostanete na koniec hry, kde nájdete stratené stádo.

 

Ice Age Adventures Android / iPhone

Ak chcete svoje úspechy v hre Ice Age Adventures zdarma zaznamenať je potrebné pripojiť sa k sociálnej sieti (Facebook, Gameloft,…). Nie je to ale podmienka pre hranie no rozhodne sa oplatí. Vďaka tomu môžete zaznamenať svoje úspechy ale aj zdieľať predmety z hry s inými hráčmi.

Výbornú mobilnú hru Ice Age Adventures zadarmo si môžete stiahnuť do mobilných telefónov s Androidom a aj do iPhone. Kompatibilné verzia nájdete v App Store aleno na Google Play

  • Ice Age Adventures download Android
  • Ice Age Advendures iPhone ( tu )
ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
no rating based on 0 votes
Názov programu
Ice Age Adventures
Operačný systém
Android, iPhone
Software Category
Mobilné app
Cena
Free