HERI EDITOR (textový editor)

Heri Editor je špičkový textový editor s množstvom užitočných funkcií a nástrojov. Tento program je porovnateľný s platenými programami iných vývojárov.

Najnovšia verzia Heri Editor na stiahnutie zadarmo je výbornou lacnou náhradou sa takmer akýkoľvek textový editor, ktorý si musíte zakúpiť. Vzhľadom sa podobá všetkým známym textovým editorom, takže sa v ňom budete vedieť hneď orientovať. Sťahuj Heri Editor.

 

Heri Editor download

Potrebujete občas napísať dokument ale nechcete si sťahovať platený program? V tom prípade vám môže prísť vhod program Heri Editor na stiahnutie zadarmo. S týmto šikovným a výkonným programom bude písanie dokumentov hračka.

Program Heri Editor zadarmo sa vzhľadom podobá známym textovým editorom. Ak ste zvyknutý pracovať na nich budete vedieť robiť aj na tomto editore. Nájdete tu všetky dôležité a známe funkcie ako formátovanie textu, štýly, odrážky až po tabuľky.

Heri Editor zdarma zvládne toho oveľa viac. Prevedie číslovky do textu a dokument, ktorý v ňom vytvoríte môžete exportovať do formátov PDF alebo HTML. Môžete v ňom otvárať dokumenty, ktoré boli vytvorené v programe Word od Microsoft Office. To všetko môžete teraz získať zadarmo.

 

Heri Editor Windows / Mac

Program na tvorbu a úpravu dokumentov Heri Editor zadarmo je vhodný ako pre domácnosti tak aj menšie spoločnosti. Nemusíte si sťahovať celý kancelársky balík programov ak potrebujete len jeden program na tvorbu dokumentov. Tento softvér môžete mať aj v portáble verzii – Heri Editor portable (prenosnej). Jednoducho si ho stiahnete na flash disk a použijete kedykoľvek a kdekoľvek ho budete potrebovať.

Tento textový editor výborne funguje len v počítačoch s operačným systémom Windows – Heri Editor download Windows. Program je úplne zadarmo a za jeho používanie nebudete platiť ani euro.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
no rating based on 0 votes
Názov programu
Heri Editor
Operačný systém
Windows XP, Windows 2000, Windows Vista, Windows 7
Software Category
Podnikanie & Kancelária
Cena
Free