HALF-LIFE (PC hra)

Half-Life je akčná hra pre počítače, ktorá sa hrá z pohľadu prvej osoby. V tejto hre nebojujete proti zločincom, ani nie ste súčasťou mafie či inej zločineckej organizácie.

Pri nehode, ktorá sa stane pri výskume sa otvoria brány do inej dimenzie. Začína invázia votrelcov. Vašou úlohou bude bránu zavrieť, čo je možné len z planéty, odkiaľ votrelci prichádzajú.

Ako vidíte akčné hry a sci-fi žáner idú dokopy. Najnovšia Half-Life na stiahnutie má už číslo 3 a o jej popularite niet najmenších pochybností. Ďalšia z častí hry Half-Life vyjde túto jar a preto spoločnosť Valve ponúka stiahnuť si doterajšie epizódy zadarmo.

 

Half-Life download

Ak hra Half-Life unikla tvojej pozornosti mal by si využiť aktuálnu ponuku a Half-Life stiahnuť zadarmo. Bojuj proti votrelcom, zabráň invázii a zavri brány iného sveta – Half-Life sťahuj kým je zadarmo.

Ak ste ponuku Half-Life na stiahnutie zadarmo premeškali môžete si demo Half Life stiahnuť zdarma. Naskriptované postav a akcie a ďalšie nevšedné prvky spolu zo zaujímavým príbehom dostali hru Half Life na prvé priečky hier.

Aj keď už je na trhu Half-Life 2 a Half-Life 3 stojí za stiahnutie aj prvá časť. Hra sa dá hrať ako Half Life singleplayer, ale aj ako Half-Life multiplayer. Vyberiete si špecifikácie jednotlivých postáv a následne ich použijete pri obrane či útoku. Upravené zbrane, výbušniny, monštrá, votrelci, ale aj logické hádanky… Half-Life je nevšedná, originálna a vysoko návyková nie len akčná hra.

 

Half-Life PC hra

Ak ste zadali do prehliadača výraz Half-Life PC download môžete z oficiálnych stránok stiahnuť len demo verziu. Half Life plná verzia vám bude k dispozícii len ak si ju kúpite.

Cena Half-Life 1, 2 a 3 sa pohybuje od 10 do 15 euro. Ak máte v pláne zakúpiť si najnovšiu verziu Half-Life: Alyx počítajte so sumou okolo 45 euro. Táto novinka vyšla túto jar a je o ňu veľký záujem.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
5 based on 1 votes
Názov programu
HALF LIFE
Operačný systém
Windows xp, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Software Category
Hry
Cena
Free Trial (Demo)
Stránka výrobcu