GTA 4  ČEŠTINA (pc program)

GTA – Grand Theft Auto 4 je hra, ktorá sa odohráva v meste Liberty City (fiktívne mesto). GTA 4 príbeh je jednoduchý, ale pritom plný napätia a dobrodružstva. Hru začínate ako prisťahovalec z Európy. Počas hrania sa dostanete do zločineckého gangu a vašou úlohou je dostať sa z tej najnižšej priečky na tú najvyššiu.

 

Aj keď prvé časti hry GTA 4 vyšli pre herné konzoly, teraz je v ponuke najnovšia GTA 4 na stiahnutie aj do PC. Ak chcete skúsiť aký je život v zločineckej skupine skúste si zahrať hru Grand Theft Auto 4.Grand Theft Auto IV, alebo GTA IV je hra, v ktorej nájdete luxusné športové autá, nádherné dievčatá a peniaze. Aj keď vás táto hra vovedie do sveta zločinu, v ktorom plníte misie môžete si zájsť aj do baru, reštaurácie, alebo si kúpiť oblečenie. Teraz si môžete k hre stiahnuť český jazyk.

 

GTA 4 Čeština download

Stiahnuť si demo GTA 4 zadarmo si môžete jednoducho do svojho počítača. Ak máte záujem o plnú verziu budete si ju musieť zakúpiť. Cena GTA 4 sa pohybuje okolo 15 euro. Stiahnutím GTA 4 demo získate o hre prehľad. K plnej verzii hry si teraz môžete stiahnuť aj GTA4 češtinu. Hra bude pre vás zrozumiteľnejšia.

Spolu s hrou boli vydané aj dva datadisky: The Lost and the Damnet a Ballad of gay Tony. Nájdete tu rôzne dopravné prostriedky – motorky, vrtuľníky, automobily či lode ale aj mapy, pomocou ktorých sa môžete dostať do iných miest. GTA 4 sťahuj je výzva, ktorú by si nemal ignorovať, hlavne ak hľadáš novú hru pri ktorej sa nudiť nebudeš.

 

GTA 4 Čeština PC

Novú verziu  GTA 4  Čeština môžete mať aj v počítači – GTA 4  Čeština download PC. Od roku 2008 sa GTA 4 singleplayer dočkala aj multiplayer verzie GTA 4 multiplayer. Stiahnutím jazykového balíčka budete môcť hru hrať lepšie.

S priateľmi tak môžete hrať GTA 4 online, potrebujete ale mať v počítači inštalovanú plnú verziu hry a prístup na internet.Originálnu hru GTA 4 v českom jazyku nenájdete, môžete si ho ale stiahnuť. Vyhľadať a stiahnuť GTA 4 čeština nie je náročné, len si dajte pozor aby sa verzia jazyka zhodovala s verziou hry. Pre každú verziu GTA 4 je pripravený konkrétny preklad.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
5 based on 1 votes
Názov programu
GTA 4 čeština
Operačný systém
Windows 8/7/Vista/XP
Software Category
Simulátory
Cena
Free