GRAND THEFT AUTO: SAN ANDREAS (mobilná hra)

Grand Theft Auto: San Andreas je pokračovanie úspešnej akčnej hry, ktorú si teraz môžete zahrať aj v mobilnom telefóne. Akčná a dobrodružná hra s výbornou grafikou  vás určite dostane.

Najnovšia verzia Grand Theft Auto: San Andreas na stiahnutie do mobilného telefónu je to, na čo čakali milióny nadšencov tejto hry. Pridaj sa k nim a sťahuj Grand Theft Auto: San Andreas teraz.

 

Grand Theft Auto: San Andreas download

GTA, alias Grand Theft Auto je séria hier, ktoré vynikajú nie len hrateľnosťou ale aj prepracovanou grafikou a zaujímavým dejom.  Možno už máte v počítačoch jednu z častí tejto série Grand Theft Auto 5. Ak si chcete zahrať túto hru aj v telefóne môžete si stiahnuť aplikáciu Grand Theft Auto: San Andreas do mobilu.

V GTA San Andreas sa stretnete so starým známym Carlom Johnsonom, ktorý je neprávom obvinený. Musí dokázať nie len svoju nevinu ale zachrániť svoju rodinu a získať vládu nad ulicami mesta. Príbeh hry sa odohráva v celom štáte San Andreas . Dostať sa môžete aj do troch veľkomiest Los Santos, San Fierro a Las Venturas.

V app Grand Theft Auto: San Andreas na vás čaká vylepšená grafika s vysokým rozlíšením. Nechýba ani podpora ukladania na cloude, vďaka čomu môžete v hre pokračovať aj na iných zariadeniach.

 

Grand Theft Auto: San Andreas Android / iPhone

Ak vás hra gangstrov, rýchlych áut a stieľačiek chytila GTA si môžete stiahnuť aj do mobilného telefónu. Existuje viacero častí tejto série, ktoré sú určené pre mobilné telefóny. Pokiaľ už vlastníte Grand Theft Auto: Vice City v mobile určite budete chcieť aj ďalšiu časť.

70 hodín hrania, množstvo akčných scénok a naháňačiek a prestreliek na vás čaká v app Grand Theft Auto: San Andreas. Hru si môžete stiahnuť do mobilov s Androidom a aj do iPhone. Potrebujete len kompatibilné verzie,  ktoré nájdete na tejto stránke alebo v Google Play či App Store

  • Grand Theft Auto: San Andreas download Android
  • Grand Theft Auto: San Andreas download iPhone ( tu )

Cena Grand Theft Auto: San Andreas je cca 6 euro.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
no rating based on 0 votes
Názov programu
Grand Theft Auto: San Andreas
Operačný systém
Android, iPhone
Software Category
Mbilné app