GEOMETRY DASH (hra na mobil)

Geometry Dash je hra do mobilných telefónov pre všetkých nadšencov postrehových hier. Rýchlosť a postreh sú hlavnými rysmi tejto hry, ktorú hrajú už milióny ľudí na celom svete. 

Najnovšia verzia Geometry Dash na stiahnutie je kombináciou viacerých herných žánrov. Aby si zvládol základné úrovne potrebuješ perfektný postreh, lebo hra je rýchla a žiadna chyba sa neodpúšťa. Sťahuj Geometra Dash a už sa nebudeš vedieť od hry odtrhnúť.

 

Geometry Dash download

Hra Geometry Dash na stiahnutie do mobilných telefónov nie je úplne zadarmo. Vysokej ceny sa ale obávať nemusíte. Cena Geometry Dash je len 1,99 euro. A prečo je hra taká úspešná? Posúva vaše schopnosti a zručnosti za vaše vlastné hranice. Skáčte, lietajte a vyhýbajte sa nebezpečným prekážkam.

App Geometry Dash má množstvo úrovní. Ak zvládnete jednu posuniete sa hneď na ďalšiu. Umožní vám zdieľať vlastné úspechy a pokroky v hre, môžete si vylepšiť postavu, s ktorou hráte, nájdete tu aj odmeny a bonusy. Odtrhnúť sa od Geometry Dash apk bude naozaj problém.

Cieľom hry je dostať kocku do cieľa bez toho aby ste narazili do prekážky a tých prekážok je úroveň od úrovni viac. Či už budete lietať, alebo poskakovať je na vás, dôležité je vyhnúť sa ostrým hrotom, priepastiam a iným nebezpečenstvám v hre. Aplikácia Geometry Dash do mobilných telefónov vás nebude zbytočne rozptyľovať a dovolí vám plne sa sústrediť na hru.

 

Geometry Dash Android / iPhone

Ak do svojho mobilu zháňate dobrú hru, ktorá vás zabaví bez toho aby ste v nej museli strieľať, alebo hrať karty kliknite na Geometra Dash download.

Hru si môžete stiahnuť do mobilných telefónov s Androidom a aj iPhonov.

  • Geometry Dash download Android
  • Geometry Dash download iPhone

Verziu hry pre Android vám ponúkame tu. Ak hľadáte verziu kompatibilnú s iPhonom stačí vyhľadať výraz Geometry Dash download App Store. Obe verzie hry sú platené.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
5 based on 2 votes
Názov programu
Geometry Dash
Operačný systém
Android
Software Category
Hry
Stránka výrobcu