FOTORÁMIKY a TVORBA KOLÁŽÍ v mobile (aplikácia)

Fotorámiky a tvorba koláží je mobilná aplikácia, s ktorou vytvoríte nádherné koláže fotografií. Okrem toho tu nájdete aj stovky úžasných fotorámikov, s ktorými bude každá fotka jedinečná a úžasná.

Najnovšia verzia Fotorámiky a tvorba koláží na stiahnutie zadarmo vám umožní vytvoriť z akejkoľvek fotky fotografiu ako od profesionálov. Upravujte fotky, tvorte koláže s touto aplikáciou. Sťahuj Fotorámiky a tvorba koláži.

 

Fotorámiky a tvorba koláží download

Existuje množstvo aplikácií na tvorbu koláží ale len v app Fotorámiky a tvorba koláží nájdete viac ako 300 šablón, do ktorých môžete vložiť svoje fotky. Fotografické koláže vytvorené touto aplikáciou budú jedinečné a originálne. Koláž môžete vytvoriť z 3, 4, 5 alebo až z 18 – tich fotiek.

Hľadáte aplikáciu na úpravu fotiek alebo apku s množstvom rôznych rámikov? V aplikácii Fotorámiky a tvorba koláží zadarmo ich nájdete viac ako 500. Zo stoviek rámikov bude ťažké vybrať ten, ktorý sa vám najviac páči.

V apke Fotorámiky a tvorba koláží zdarma môžete upravovať fotky. Zaoblite rohy, roztiahnite fotku alebo pridajte svetelný či farebný filter. V aplikácii ich nájdete viac ako 150. Na vylepšenie fotky môžete použiť aj rôzne samolepky, vložiť do nej text či dokresliť čiary na zvýraznenie. Všetko nájdete v aplikácii Fotorámiky a tvorba koláží zadarmo.

 

Fotorámiky a tvorba koláží Android / iPhone

Pokiaľ v tejto aplikácii na fotky nenájdete šablónu na koláž, ktorá by sa vám zapáčila môžete si ju sami navrhnúť. Zväčšiť okienka, pridať alebo ubrať fotky. Vytvorte si šablónu podľa svojich predstáv.

Túto šikovnú aplikáciu si môžete stiahnuť len do mobilných telefónov s Androidom – Fotorámiky a tvorba koláží download Android. Tento program do mobilných telefónov nájdete na stiahnutie zadarmo aj na Google Play.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
no rating based on 0 votes
Názov programu
Fotorámiky a tvorba koláží
Operačný systém
Android
Software Category
Mobilné app
Cena
Free