FOTOMIX (úprava fotiek, tvorba koláží)

FotoMix je počítačový program na úpravu fotografií a aj na tvorbu koláží. Od malých úprav až po komplexné úpravy zvládne všetko. Vytvorte a upravte si fotky a pochváľte sa s nimi na sociálnych sieťach.

 

FotoMix download

Program na úpravu fotiek FotoMix na stiahnutie zadarmo disponuje množstvom nástrojov a funkcií na vylepšenie a úpravu fotografií. Môžete s ním fotky aj otáčať, zväčšovať, meniť ich veľkosť alebo orezávať. Okrem toho môžete nechyť vystúpiť do popredia postavu alebo objekt a veľa ďalšieho.

Upravené fotky môžete prostredníctvom FotoMix zdarma hneď aj vložiť do koláží. Výsledok svojej práce môžete exportovať do viacerých formátov. S týmto jednoduchým, intuitívnym a prehľadným softvérom zvládnete všetko naozaj ľahko.

 

FotoMix Windows / Mac

Prehľadný a jednoduchý editor fotiek FotoMix zadarmo si môžete stiahnuť do počítačov s operačným systémom Windows – FotoMix download Windows.

Fotografie si môžete s aplikáciou FS Photo Editor zadarmo upraviť aj priamo v mobilnom telefóne. Nemusíte tak prenášať fotky na úpravu do počítača.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
no rating based on 0 votes
Názov programu
FotoMix
Operačný systém
Win 7, Win Vista, Win XP, Win 8
Software Category
Fotky & Design
Cena
Free